Asortyment

Śliniaczki dla dziecka z bezpiecznego i naturalnego silikonu pomogą zachować porządek przy każdym karmieniu. Wybierając śliniaczek dla dziecka w naszym sklepie nie musisz dbać o rozmiar. Wszystkie śliniaczki mają uniwersalne zamknięcie umożliwiające idealne dopasowanie.

ECO RASCALS

ECORASCALS Śliniak silikonowy MUSTARD

40,64 zł

Silikonowy śliniaczek z kieszonką. Łatwy do złożenia i wytarcia, gdy jesteś w drodze. Super wygodne w noszeniu z regulowanym paskiem, dzięki czemu śliniaczek rośnie razem z dzieckiem.

(0/5)
 • Wyprzedaż!
ECO RASCALS

ECORASCALS Śliniak silikonowy ROSE

40,64 zł

Silikonowy śliniaczek z kieszonką Łatwy do złożenia i wytarcia, gdy jesteś w drodze. Super wygodne w noszeniu z regulowanym paskiem, dzięki czemu śliniaczek rośnie razem z dzieckiem. Zapewni komfort i czystość dzięki czemu naszemu Maluchowi będzie wygodniej

(0/5)
  ECO RASCALS

  ECORASCALS Śliniak silikonowy SILVER

  40,64 zł

  Silikonowy śliniaczek z kieszonką. Łatwy do złożenia i wytarcia, gdy jesteś w drodze. Super wygodne w noszeniu z regulowanym paskiem, dzięki czemu śliniaczek rośnie razem z dzieckiem. Zapewni komfort i czystość dzięki czemu naszemu Maluchowi będzie wygodnie a my nie będziemy się stresować plamami i brudem.

  Śliniaczek jest bardzo elastyczny i zajmuje bardzo mało miejsca. Certyfikowany silikon z którego zrobiony jest śliniaczek daje gwarancję że śliniak nie będzie się rwał ani przebarwiał.

  (0/5)
   ECO RASCALS

   ECORASCALS Śliniak silikonowy supermiękki TEAL

   40,64 zł

   Silikonowy śliniaczek z kieszonką. Łatwy do złożenia i wytarcia, gdy jesteś w drodze. Super wygodne w noszeniu z regulowanym paskiem, dzięki czemu śliniaczek rośnie razem z dzieckiem. Zapewni komfort i czystość dzięki czemu naszemu Maluchowi będzie wygodn

   (0/5)