Oferta dla szpitali, oddziałów neonatologicznych, gabinetów stomatologicznych, higienistek stomatologicznych, wypożyczalni laktatorów, banków mleka kobiecego, szkół rodzenia i fundacji oraz firm.

Jako wyłączny dystrybutor certyfikowanych i medycznych marek NANNY, Eco Rascals, IKO, IKO KIDS, ILO, IRO , MELO, BOCIANEK, Ardo Medical zachęcamy do  współpracy  oddziały szpitali pediatrycznych, apteki, szkoły rodzenia, wypożyczalnie laktatorów i monitorów oddechu, banki mleka kobiecego oraz firmy i agencje marketingowe zainteresowane zakupem produktów lub działaniami marketingowymi z wykorzystaniem naszych produktów.

Jeśli jesteś przedstawicielem agencji marketingowej lub PR, pracownikiem działu HR swojej firmy, fotografem lub po prostu myślisz o włączeniu naszych artykułów do swoich projektów, zgłoś się do nas. E-mail: marketing@iamed.com.pl

Tel: +48  530 088 594

Jakie działania możemy Ci zaproponować?

  • Rabaty hurtowe dla placówek medycznych i szkół rodzenia.
  • Rabaty pracownicze (okazjonalne lub długoterminowe) na wybrane marki lub produkty.
  • Atrakcyjne ceny hurtowe przy większych zamówieniach (np. przeznaczonych na nagrody, kampanie promocyjne, gadżety, prezenty).
  • Współpracę barterową.
  • Przygotowanie oferty produktów do programu lojalnościowego Twojej firmy.
  • Pomoc w przygotowaniu prezentów z grawerem dla pracowników, którzy spodziewają się dziecka.
  • Wypożyczenie produktów do sesji zdjęciowych.

Jakie korzyści przynosi współpraca z nami?

  • Fachowe doradztwo- jesteśmy ekspertami, którzy znają się na tym, co robią.
  • Przyjazna atmosfera- lubimy swoją pracę i dbamy, by atmosfera życzliwości i współpracy udzielała się naszym klientom.
  • Jakość wpisana w DNA produktów, które starannie selekcjonujemy przed dopuszczeniem do sprzedaży.

Nanny – certyfikowane medyczne monitory oddechu dla niemowląt i małych dzieci
Czeska marka renomowanych sprzętów alarmowych i sensorycznych, produkująca monitory oddechu w europejskiej fabryce w Czechach. Monitory oddechu marki NANNY produkowane przez Czeską fabrykę Jablotron są sprzedawane na całym świecie, monitory Nanny pracują na oddziałach szpitalnych w Ameryce Północnej, USA, Kandzie, Japonii, Europie zachodniej środkowej i wschodniej oraz w Australii. Stworzona przez pasjonate, ceniącego bezpieczeństwo i najwyższa jakość.

Eco Rascals – naturalne bambusowe naczynia dla dzieci
Założona przez dwie brytyjskie mamy poszukujących zdrowych i bezpiecznych akcesoriów do rozszerzania diety malucha. Wszystkie naczynia, talerzyki, miseczki i pojemniki na przekąski oraz kubeczki wykonane są z czystego drzewa bambusowego. Nie zawierają plasku a ich wyjątkowo silne przyssawki to praktyczny element dodający funkcjonalności i gwarantujący utrzymanie porządku podczas karmienia malucha. Wyjątkowe klasyczne i ponadczasowe wzornictwo oraz optymalne kształty sprawiają, że naczynka bambusowe Eco Rascals są idealne również dal starszych dzieci. Doskonale sprawdza się jako prezenty na rożne okazje zarówno prywatne jak i firmowe.
Szczególnie cenione przez świadomych rodziców, rodziców alergików oraz dzieci z chorobami autoimmunologicznymi. W ofercie królują naczynka bambusowe, silikonowe 2w1 dla zabieganych i tych dla których ręczne mycie naczyń jest nie możliwe. Głównym celem przyświecającym marce Eco Rascals jest sprawianie życia prostszym i zdrowszym dla nas i planety. Marka doceniona na wielu prestiżowych wystawach i konkursach, zarówno w UK jak i na całym świecie. Ma liczne grono fanów zarówno w Polsce jak i pozostałych krajach europejskich o czym świadczą liczne nagrody oraz opinie zadowolonych klientów. Eco Rascals wprowadził kolejna linie swoich niezawodnych, stalowych termobutelek dla dzieci i dorosłych, lunchboxów bez grama nanoplastiku i mikroplastiku. Akcesoria, które nie boją się żadnych warunków atmosferycznych. Doskonale sprawdzają się na krótkim spacerze, jak i na dłuższej, górskiej wyprawie. Marka działa w duchu #zerowaste i tworzy produkty służące na lata nie tylko maluchom.

IKO ILO IRO IKO KIDS - innowacyjne szczoteczki do zębów, nici stomatologiczne i nakładki na szczoteczki do zębów
To innowacyjna marka stworzona przez firmę MELO LAB na potrzeby NASA i ISS. Dis dostępna na rynku komercyjnym dla wszystkich. Opatentowany przez włoską firmę Mello polimer powoli uwalniający naturalne olejki roślinę i fluor perfekcyjnie zada o higienę twojej jamy ustnej gdziekolwiek będziesz. Szczoteczki IKO i IKO KIDS zapewniają doskonała czystość jamy ustnej gdziekolwiek jesteś cokolwiek robisz. Zawsze po posiłku poza domem. Innowacyjne właściwości polimer są wykorzystywane również w pozostałych produktach takich jak nic dentystyczna, nakładki na szczoteczki, zabezpieczające każdą tradycyjna i elektryczna szczoteczkę przed namnażaniem się szkodliwych bakterii chorobotwórczych, wirusów i grzybów. Najzdrowsza alternatywa dla gumy do żucia.

Adro medical - lakatatory i akcesoria latktacyjne
Szwajcarski producent sprzętu medycznego Ardo Medical AG. W naszej ofercie znajdują się laktatory i akcesoria wspierające karmienie mlekiem mamy zarówno do użytku szpitalnego jak i domowego. Naszą misją jest wsparcie mam i personalu szpitalnego by niemowlęta mogły być karmione mlekiem mamy od chwili narodzin. Marka laktatorów i akcesoriów laktacyjnych. Tworzona z pasja przez specjalistów posiadające najwyższe standardy higieniczne oraz separacje mediów. Wszystkie produkty posiadają certyfikat medyczny oraz są wykorzystywane na oddziałach szpitalnych na całym świecie. Mleko mamy to najlepszy pokarm dla malucha.