Iamed Naturalnie Zdrowo Szczęśliwie to miejsce, które powstało z myślą o świadomych i odpowiedzialnie kochających oraz wymagających rodzicach, dla których liczy się nie tylko szczęśliwe dzieciństwo, zdrowie oraz dobro dziecka, ale też środowisko, jakie tym pokoleniom zostawimy. Oferujemy certyfikowane i bezpieczne produkty marek, które pomagają zapewnić całej rodzinie bezpieczeństwo i zdrowie. Ponadto, dzięki swojej innowacyjności pozwalają wykonywać codzienne obowiązki komfortowo i szybko, by zawsze pozostało nam dużo czas na to co, najważniejsze – rodzinę, radość, siebie i czas na rozwijanie własnych pasji bo szczęśliwi rodzice to szczęśliwe dzieci.

Absolutnie najwyższa jakość produktów: Nie stać nas na tanie rzeczy, które co chwila trzeba wymieniać.

Holistyczne podejście do stylu życia: dieta, aktywność fizyczna, emocje, higiena fizyczna i psychiczna, sen, relacje z bliskimi, rozwój.

Rozwiązania sprawdzone i praktyczne: pozwalające zaoszczędzić czas, który możemy przeznaczyć dla naszych bliskich.

Wyłącznie składniki o działaniu potwierdzonym naukowo: żadnego guślarstwa.

Najnowocześniejsze technologie w trosce o zdrowie całej rodziny.

Odpowiedzialność społeczna: bezpłatne webinary i szkolenia, udzielanie się w kampaniach zdrowotnych i edukacyjnych.

Wielozadaniowość i trwałość: produkty o możliwie najszerszym spektrum zastosowania, które raz kupione służyć nam będą przez całe życie.

Produkty tworzone i pakowane w duchu zero oraz less waste: produkujmy mniej nie rezygnując z funkcjonalności.

Transparentność: wszystkie przekazywane informacje są dostępne na stronach naukowych, nie podajemy informacji, których autentyczności nie jesteś w stanie sprawdzić samodzielnie.

Jak to zwykle w życiu bywa wszystko powstało w wyniku potrzeby.

Pewnego dnia jako mama stanęłam przed koniecznością znalezienia najlepszej opieki dla swoich chorujących dzieci. Podczas poszukiwań pomocy lekarskiej, właściwej diagnozy, porad, wiedzy na temat zdrowia dziecka, informacji na temat zdrowego odżywiania, rehabilitacji oraz najlepszych rozwiązań dla bieżących problemów wcześniaka zebrałam pokaźną ilość materiałów i wiedzy. Postanowiłam podzielić się nimi z innymi potrzebującymi rodzicami, aby skrócić czas poszukiwań, który w przypadku choroby i trudnych sytuacji jest niezwykle cenny.

Tak powstał projekt IAMED, który dziś rozrósł się do rozmiarów, o których wtedy nawet nie śniłam. Jest to wynik połączenia doświadczenia i wiedzy wielu specjalistów z wielu dziedzin oraz własnego doświadczenia z czasu ciąży, karmienia piersią, wspierania laktacji oraz naturalnego żywienia dzieci w taki sposób, aby je w zdrowiu utrzymać zamiast leczyć. Wszystkie produkty w naszym sklepie są starannie wybrane i sprawdzone, ich skuteczność i praktyczne zastosowanie udowodnione w praktycznym życiu przez tysiące zadowolonych rodziców korzystających z naszych produktów i rozwiązań. Mamy na koncie kilkaset szkoleń i webinarów przeprowadzonych dla kobiet przygotowujących się do macierzyństwa i kobiet w ciąży oraz matek małych dzieci.

Wszystkie akcesoria dziecięce i produkty dla mamy karmiącej są dobierane tak aby służyły szczęśliwemu naturalnemu rozwojowi malucha, zdrowiu całej rodziny i naszej planety.

Po drodze zgłębiałam wiedzę o niesamowitym związku między stanem emocjonalnym dzieci i naszym rodziców a ich zdrowiem i teraz dziele się nią z rodzicami małych dzieci i przyszłymi rodzicami, jak zadbać o ich zdrowy rozwój emocjonalny, aby wywrzeć pozytywny wpływ na całe ich przyszłe życie.

Akademie Zdrowa Mama Zdrowe Dziecko oparłam na 9 głównych zasadach, wokół których dobieram tematy artykułów i produkty dostępne w naszym sklepie tak, aby pomóc możliwie najpełniej zapewnić naszym pociechom życie zdrowe, naturalne i przede wszystkim szczęśliwe aby wzrastały i tworzyły zdrowe i szczęśliwe społeczeństwo.