Produkty Eco Rascals zostały zaprojektowane z myślą o zdrowiu Twojej rodziny oraz poszanowaniu środowiska naturalnego, w którym żyjemy i które pozostawimy naszym dzieciom. Niesamowite produkty z bambusa na lata.

Marka EcoRascals powstała w wyniku miłości do dzieci i troski o ich przyszłość. Dwie brytyjskie matki na co dzień mieszkające w AbuDabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich postanowiły dostarczyć ekologiczną alternatywę dla plastikowych łyżeczek, miseczek i wielu innych przyborów kuchennych związanych z karmieniem dzieci. Przejęte ilością tego materiału obecnego wokół nich wiedziały, że nowy produkt musi być od niego zupełnie wolny, biodegradowalny i naturalny. Biorąc pod uwagę wiele czynników, takich jak tempo wzrostu, możliwość hodowli bez pestycydów, odporność na ciepło i wilgoć, wytrzymałość materiałową i nietoksyczność wygrał bambus. To dzięki tej roślinie i rewelacyjnym pomysłom brytyjskich przyjaciółek możemy zapewnić naszym pociechom zdrowe i bezpieczne dzieciństwo, przynajmniej w kwestii odżywiania. Aby zapewnić niepowtarzalną wygodę korzystania z produktów oraz w trosce o łatwość ich czyszczenia zaprojektowano specjalne odłączane silikonowe podstawki ssące i podajniki łyżek. Wykonane są one w 100% z zatwierdzonego przez FDA silikonu, bez plastiku, BPA, PVC, ołowiu i ftalanów stanowiąc jeden z najbezpieczniejszych dla natury materiałów syntetycznych. Wszystko po to, by zostawić naszym dzieciom jak najczystsze miejsce do życia i dzieciństwo pozbawione toksyn przemysłowych. Marka prężnie działa na wielu światowych rynkach i wciąż dociera do nowych krajów. Cieszymy się, że możemy dostarczać jej produkty i wraz z prawdziwie ekologiczną ideą pod polskie dachy.

NANNY – to marka medycznych monitorów oddechu należąca do grupy JABLOTRON, kierująca się w swoich działaniach tworzenie prostych i zrozumiałych produktów przy użyciu najlepszych technologii. Tworzy złożone produkty, które są zaskakująco łatwe w użyciu i nowoczesne, poparte wieloma certyfikatami medycznymi. Wszystkie produkty produkuje w Europie. Monitory oddechu NANNY są używane w wielu europejskich, japońskich, azjatyckich, amerykańskich i polskich szpitalach. Monitory oddechu Nanny są bardzo popularne i cenione przede wszystkim za swoje bezpieczeństwo, prostotę działania i niezawodność. Monitory oddechu NANNY chroniąc dzieci w szpitalach na oddziałach położniczych lub domach wielu rodzin dają maksymalny komfort opieki nad maleństwem w każdych warunkach i spokojny sen maluszkowi. Świadczą o tym podziękowania płynące od rodziców oraz nagrody zdobyte na całym świecie. Znany brytyjski magazyn „BABY & Toddler Gear” opublikował test na temat najpopularniejszych urządzeń. W kategorii urządzenia monitorujące oddychanie i odruchy dziecka oraz przeciwdziałające SIDS Monitor oddechu Nanny otrzymał złoty medal. Zalety tego produktu przewyższały konkurencję pod względem zastosowania oraz prostoty obsługi przy użytkowaniu w domu. Monitor Oddechu Nanny zdobywa coraz większe rzeszę swoich zwolenników w Kraju i za granicą nawet tą uznana za kolebkę najlepszych technologii. Od ponad 2 lat wielu japońskich szpitali używa tego urządzenia do przewlekłego życia i zdrowia dzieci. Na rodzimym rynku europejskim Monitor Oddechu NANNY jest liderem. Wizja firmy i marki NANNY zawarta jest w jednym, krótkim zdaniu: Każdy udany produkt ma duszę jego twórcy.

BOCIANEK - to 100 % polska marka. Markę stworzył w 2015 roku człowiek, który z wyjątkową pasją i troską angażuje się w walkę o prawo wszystkich polskich mam do naturalnego karmienia. Właśnie z tej troski stworzyła się idea produktów serii BOCIANEK aby wspierać wszystkie mamy w ciąży i w jak najdłuższym procesie najlepszego naturalnego karmienia czyli mlekiem mamy. Marka ziół laktacyjnych Bocianek jest zaangażowana w wiele akcji społecznych promujących naturalne karmienie mlekiem mamy i opiekę nad kobietami w ciąży, uznana przez polskie środowisko parentingowe. Wszystkie produkty marki Bocianek są w 100 % naturalną mieszanką specjalnie dobranych ziół, warzyw i nasion o udowodnionym działaniu laktacyjnym. Wszystkie składniki w produktach Bocianek są naturalnie suszone lub prażone bez udziału żadnych chemicznych procesów. Marka Bocianek ciągle poszerza swoje podfolio produktów. Jak jedyna marka ma w swojej ofercie naturalne ziołowe pastylki na laktacje. Do rodziny produktów Bocianek dołączyło ostatnio musli dla kobiet w ciąż i karmiących mam. To jedyny taki produkt na rynku.Monitor Oddechu Nanny zdobywa coraz większe rzeszę swoich zwolenników w Kraju i za granicą nawet tą uznana za kolebkę najlepszych technologii. Od ponad 2 lat wielu japońskich szpitali używa tego urządzenia do przewlekłego życia i zdrowia dzieci. Na rodzimym rynku europejskim Monitor Oddechu NANNY jest liderem. Wizja firmy i marki NANNY zawarta jest w jednym, krótkim zdaniu: Każdy udany produkt ma duszę jego twórcy.

Szczoteczka na palec dla dorosłych i dzieci IKO, to silikonowa nakładka na palec wyposażona w wypustki czyszczące i delikatnie zęby i masujące dziąsła. Nasączone naturalnymi olejkami antyseptycznymi zapewniają odświeżenie jamy ustnej i oddechu bez użycia wody. Rewolucyjność tej szczoteczki została potwierdzona pod koniec 2016, gdy zaczęła regularnie podróżować z kosmonautami NASA. Sprawdza się rewelacyjnie na międzynarodowej stacji kosmicznej, w podróży, w pracy, na biwaku i wszędzie tam, gdzie ciężko umyć zęby po posiłku. Szczoteczka zbiera doskonałe recenzje wśród opiekunów osób obłożnie chorych i niedołężnych, ponieważ brak konieczności wody znakomicie ułatwia codzienną higienę. Uwaga, to nie jest to samo, co szczoteczka na palec dla niemowląt i dzieci, ten produkt rekomendowany jest dla dorosłych i dzieci od 6 roku życia. Posiadamy różne rozmiary, kolory oraz smaki, a także szczoteczkę wybielającą.

Nić dentystyczna ILO wyróżnia się wyjątkową rozciągliwością i wytrzymałością, dzięki czemy pozwala dotrzeć do najciaśniejszych zakamarków. Wygodne, kompaktowe opakowanie doskonale sprawdza się na co dzień i mieści nici wystarczających na aż 180 użyć. Jest to jedyna dostępna na rynku nić dentystyczna uwalniająca fluor podczas rozciągania i jedyna wykonana w 100% z naturalnych składników. Przywraca naturalne pH w ustach a jest znacznie skuteczniejsza od gumy do żucia. To również jeden z produktów używanych przez NASA w kosmosie.

IRO to jedyna na rynku osłona na szczoteczkę do zębów zapewniająca 99.9% ochrony przed bakteriami na włóknach szczotki, jak i z tymi z zewnątrz. Specjalnie zaprojektowane wypustki nasączone są wolnouwalniającym się antyseptykiem, dzięki czemu czyszczą i dezynfekują szczoteczkę przy każdym użyciu. Pasuje na każdą szczoteczkę i dostępny jest w 4 kolorach, dzięki czemu łatwiej pznaczyć szczoteczki różnych członków rodziny. Jak wszystkie produkty MELO ten również wyproduykowany jest w 100% z naturalnych składników podlegających pełnemu recyklingowi.