PROGRAM AFILIACYJNY IAMED dołącz i zarabiaj

Masz bloga, kanał YouTube lub konto na Instagramie? Polecaj nasze produkty i zarabiaj

Bycie świadomym rodzicem, dbanie o dobro dziecka, zarówno fizyczne jak i emocjonalne, troska o planetę, organizacja obowiązków, tak aby mieć więcej czasu dla siebie i bliskich - w tym wszystkim pomoże Ci nasz Reklamodawca iamed.pl. Dołącz do programu partnerskiego IAMED, polecaj swoim odbiorcom produkty dla dzieci i rodziców i zarabiaj prowizję na afiliacji!

IAMED to zdrowie i bezpieczeństwo dla całej rodziny

IAMED powstał z połączenia wiedzy wielu specjalistów z różnych dziedzin, oraz własnego doświadczenia z okresu ciąży, karmienia, wspierania laktacji oraz naturalnego żywienia dzieci w taki sposób, aby utrzymywać je w zdrowiu, zamiast leczyć. iamed.pl to sklep dla wymagających i świadomych rodziców, którzy chcą zadbać zarówno o swoje dzieci, bliskich jak i planetę i środowisko. Sklep oferuje tylko sprawdzone, certyfikowane i bezpieczne produkty marek, aby zapewnić Twojej rodzinie jak najlepsze zdrowie i poczucie bezpieczeństwa. IAMED ma bardzo holistyczne podejście do życia - aktywność fizyczna, dieta, emocje, higiena psychiczna i fizyczna, sen, relacje z bliskimi, rozwój - dbanie o te aspekty jest podstawą do zadbania o siebie i swoich bliskich.

iamed.pl - trwałe produkty, które będą służyć przez lata

W sklepie internetowym iamed.pl znajdziesz produkty, które pomogą CI w prawidłowej opiece nad dzieckiem. Smoczki, naczynia i sztućce, kocyki, szczoteczki do zębów, maty do przewijania - wszystko w najlepszej jakości, wykonane z ekologicznych materiałów. IAMED w trosce o zdrowie najmłodszych posiada też termometry, inhalatory, aspiratory do nosa, produkty na kolki i monitory oddechu. Oczywiście zdrowie i komfort mam jest tak samo ważne - a asortymencie sklepu dostępne są laktatory i akcesoria laktacyjne, kremy na rozstępy, olejki do porodu i specjalne webinary, które pomogą Ci wspomagać zdrowie fizyczne i psychiczne - Twoje i dziecka.

Dołącz do programu partnerskiego IAMED i zarabiaj prowizję na polecaniu!

Polecaj swoim obserwatorom ekologiczne i bezpieczne produkty dla dzieci i rodziców, generuj linki afiliacyjne i publikuje je na swoich social mediach, stronie internetowej, blogu. Oto kilka przykładów artykułów blogowych, w których możesz wykorzystać asortyment sklepu iamed.pl:

  • Laktator elektryczny czy ręczny?
  • Jak dbać o higienę jamy ustnej u dziecka?
  • Jak radzić sobie z kolką u noworodka?
  • Prezent dla przyszłej mamy

To tylko kilka pomysłów z naszej strony, Ty możesz stworzyć swoje własne publikacje! Generuj linki afiliacyjne i dziel się ze swoimi odbiorcami produktami dla szczęśliwych dzieci i rodziców sklepu iamed.pl. Dołącz do programu i zarabiaj na afiliacji!