Asortyment

MAM BABY

MAM BABY Smoczek uspokajający Perfect Silky Night 16+ boy

31,42 zł

Smoczki MAM są efektem wyjątkowej pracy zespołowej MAM z pediatrami, dentystami i ortodontami. Duże otwory zapewniają dopływ odpowiedniej ilości powietrza, co w połączeniu z wyprofilowaną tarczką sprawia, że smoczek MAM Perfect Air Night 16+ nie podrażnia skóry dz

(0/5)
  MAM BABY

  MAM BABY Smoczek uspokajający SUPRIM Silky Night 6+ róż

  31,42 zł

  Smoczki MAM są efektem wyjątkowej pracy zespołowej MAM z pediatrami, dentystami i ortodontami. Duże otwory zapewniają dopływ odpowiedniej ilości powietrza, co w połączeniu z wyprofilowaną tarczką sprawia, że smoczek MAM 6+ nie podrażnia skóry dziecka. MAM SkinSoftTM został wyprodukowany ze specjalnego silikonu, który jest niezwykle miękki. Ma właściwości antypoślizgowe i dzięki temu nie wypada.

  (0/5)
   MAM BABY

   MAM BABY Smoczek uspokajający SUPRIM Silky 16+ niebies

   31,42 zł

   Smoczki MAM są efektem wyjątkowej pracy zespołowej MAM z pediatrami, dentystami i ortodontami. Duże otwory zapewniają dopływ odpowiedniej ilości powietrza, co w połączeniu z wyprofilowaną tarczką sprawia, że smoczek MAM 16+ nie podrażnia skóry dziecka. MAM SkinSoftTM został wyprodukowany ze specjalnego silikonu, który jest niezwykle miękki. Ma właściwości antypoślizgowe i dzięki temu nie wypada.

   (0/5)