Asortyment

Dbając o zdrowie dziecka warto wyposażyć się w podstawowy sprzęt, jak termometr bezdotykowy, odpowiednią czy aspirator do nosa. Przydatne mogą być również inhalatory i nebulizatory.

FRIDA

FRIDA Filtry do aspiratora do nosa 20 szt

10,18 zł

Aby znacząco podnieść efektywność zasysania aspiratora NoseFrida i ograniczyć gromadzenie się wilgoci, filtr należy wymienić po każdym użyciu. Opakowanie zawiera 20 jednorazowych filtrów.

(0/5)
 • Wyprzedaż!
MAM BABY

Inteligentny wskaźnik temperatury z aplikacją

154,46 zł

Inteligentny wskaźnik temperatury dla dzieci i dorosłych z aplikacją AGU STI 2 szwajcarskiej marki AGU BABY to termometr do zadań specjalnych. Nocne i dzienne czuwanie przy dziecku podczas choroby lub po szczepionce potrafi mocno dać w kość nawet najbardz

(0/5)
 • Wyprzedaż!
 • Obecnie brak na stanie
MAM BABY

Termometr bezdotykowy 8 BABY

148,14 zł

AGU BABY Termometr bezdotykowy AGU NC8 Giraffe Cyfrowy termometr bezdotykowy AGU NC8 Giraffe szwajcarskiej marki AGU BABY dzięki precyzji oraz szerokiemu zakresowi temperaturowemu umożliwia mierzenie min.: • temperatury ciała

(0/5)
 • Wyprzedaż!
MAM BABY

Termometr na podczerwień E3

111,10 zł

AGU termometr Eaglet na podczerwień szwajcarskiej marki AGU BABY to obowiązkowy element wyposażenia każdego domu. Ten dotykowy termometr pozwala dokonać bardzo precyzyjnego pomiaru niezależnie od temperatury otoczenia.

(0/5)
 • Wyprzedaż!
FRIDA

FRIDA Aspirator do nosa

18,62 zł

Aspirator NoseFrida jest oryginalnym szwedzkim wyrobem medycznym, skonstruowanym przez lekarzy laryngologów i pediatrów. Testowany klinicznie. Przeznaczony dla dzieci od 1. dnia życia.

(0/5)
 • Wyprzedaż!
MAM BABY

ABABY Aspirator do nosa Daisy SN15 NEW

105,68 zł

Aspirator do nosa AGU Daisy NS15 szwajcarskiej marki AGU BABY. Aspirator do nosa AGU Daisy został specjalnie zaprojektowany do czyszczenia nosa niemowlęcia lub dziecka w domu lub podczas podróży. Wygodne i miękkie końcówki aspiratora (długie i krótkie) z

(0/5)
  FRIDA

  FRIDA Spray do nosa NoseFrida 20 ml

  19,99 zł

  Ten łagodny preparat nawilża drogi nosowe, pozwalając na bezproblemowe oczyszczanie nosa przy użyciu aspiratora NoseFrida. Malutki czubek aplikatora jest specjalnie zaprojektowany i dla najdrobniejszych bobasów.

  (0/5)
  • Obecnie brak na stanie
  FRIDA

  FRIDA Windi Kateter rektalny 10 szt

  33,73 zł

  Kateter rektalny Windi jest bezpiecznym, szwedzkim wyrobem medycznym przeznaczonym do usuwania gazów z układu pokarmowego niemowląt. Stosowany zgodnie z instrukcją nie podrażnia błony śluzowej odbytu. Pomaga uniknąć stosowania preparatów farmaceutycznych.

  (0/5)