ECORASCALS Zestaw sztućców kaczuszka ROSE
  ECO RASCALS

  ECORASCALS Zestaw sztućców kaczuszka ROSE

  Indeks: 0793618223236
  65,03 zł

  Pierwsze sztućce: widelec, nóż i łyżka z uchwytem w kształcie kaczuszki Ten początkowy, trzyczęściowy zestaw sztućców dla dzieci z łyżką, widelcem i nożem, zapewnia komfort i bezpieczeństwo dla maluszka uczącego się posługiwania sztućcami.

  Ilość
    Dostępny

    Security policy

  (edit with the Customer Reassurance module)

    Delivery policy

  (edit with the Customer Reassurance module)

    Return policy

  (edit with the Customer Reassurance module)

  Pierwsze sztućce: widelec, nóż i łyżka z uchwytem w kształcie kaczuszki

   Ten początkowy, trzyczęściowy zestaw sztućców dla dzieci z łyżką, widelcem i nożem, zapewnia komfort i bezpieczeństwo dla maluszka uczącego się posługiwania sztućcami. 

  Uchwyty sztućców są ergonomiczne i łatwe do chwycenia dla małych rączek dziecka. Dzięki antypoślizgowym i lekkim oraz miękkim silikonowym uchwytom, są bezpieczne dla maluszków oraz pomagają małym smakoszom skupić się na posiłkach. Ten praktyczny i bezpieczny zestaw sztućców zawiera niezbędne elementy potrzebne dzieciom do nauki samodzielnego jedzenia.  Zestaw sztućców ma idealny rozmiar, dostosowany dla małych dzieci i przedszkolaków. Przeznaczony jest dla dzieci, które zakończyły etap jedzenia rączkami i przestały być karmione przez rodziców. Idealny dla dzieci rozpoczynających swoja przygodę z samodzielny jedzeniem jak i dla przedszkolaków którzy pierwsze próby maja już za sobą. Zestaw posłuży im jeszcze przez nadchodzące lata. Widelec ma okrągłe zęby, a nóż ma okrągłą końcówkę, która chroni małe buźki.

  Materiały: silikon LFGB i stal nierdzewna.  Zestawy sztućców w kształcie kaczuszki są dostępne w kolorze różowym i musztardowym, które pasują do pozostałych produktów tej serii to jest: przyssawki i śliniaczka dwa w jednym. Jest też pasujący talerz z kaczką z naszej oferty bambusowej.   

  Kluczowe cechy:       

  - 100% bezpieczny dla żywności silikon LFGB, który jest nietoksyczny i bardzo łatwy do czyszczenia 

  - Można myć w zmywarce i sterylizatorze 

  - Zaokrąglone zęby widelca i krawędź noża dla ochrony małych ust

  - Nie zawiera BPA, ołowiu, ftalanów, PVC, rtęci i lateksu

  - Odporny na wodę i plamy

  - Hipoalergiczny i łatwy do czyszczenia materiał.

   

      W naszych sztućcach używamy certyfikowany silikon o najwyższym stopniu bezpieczeństwa. Jest to bezpieczny dla żywności silikon LFGB, który ma bardziej kompleksowe i surowe wytyczne dotyczące testowania bezpieczeństwa do kontaktu z żywnością. Silikon ma wysoką odporność na temperaturę i chemikalia. Jest nietoksyczny i bezpieczny do kontaktu z żywnością i napojami. Do produkcji łyżki, noża i widelca zastosowano stal nierdzewna spożywczą, która jest odporna na zarysowania, nietoksyczna, trwała i wyjątkowo trwała. 

    Użytkowanie: Można myć w zmywarce. Nie nadaje się do kuchenki mikrofalowej. Przed pierwszym użyciem umyć w ciepłej wodzie z płynem do naczyń lub umyć w zmywarce. Tak też dbać o produkt po każdym użyciu. Nie używaj żrących lub ściernych środków chemicznych do czyszczenia zastawu zastawy stołowej swoich dzieci.   

  Dla bezpieczeństwa i zdrowia Twojego dziecka:

    - Zawsze używaj tego produktu pod nadzorem osoby dorosłej 

    - Przed każdym użyciem sprawdź produkt, wyrzuć przy pierwszych oznakach uszkodzenia lub osłabienia

    - Zawsze sprawdzaj temperaturę pokarmu przed karmieniem dziecka.

    - Zawsze mieszaj podgrzaną żywność, aby zapewnić równomierne rozprowadzenie ciepła i sprawdź temperaturę żywności przed podaniem. 

    Nasze produkty spełniają wymagania bezpieczeństwa BS EN 14372:2004 – najbardziej rygorystycznej europejskiej normy bezpieczeństwa dla sztućców i akcesoriów do karmienia niemowląt. Nasze produkty zostały przetestowane pod kątem bezpieczeństwa fizycznego i migracji chemicznej.        

   

  Wymiary : 22cm x 19 cm x 4,1cm,  

  Dbamy o ciebie, twoje dzieci i nasza planetę.  

   
  Zachęca dzieci do ćwiczenia umiejętności do nabierania i chwytania jedzenia samodzielnie.

  Wymiary : 1,5 cm x 22,0 cm x 28,8  cm,

  Przez cały czas stosowania przez małe dzieci powinny być używane pod nadzorem osoby dorosłej. Proszę monitorować użycie.

  Leży nam na sercu przyszłość naszych dzieci, dlatego wszystkie opakowania ECO RASCALS™ są wykonane z recyklingu.

  W imieniu naszych dzieci ich kolegów i kolejnych pokoleń dziękujemy że nie wybrałeś produktu z plastiku.

  Szczegóły produktu

  ECO RASCALS
  4 Przedmioty

  Opis

  Szerokość towaru w centymetrach
  9
  Wysokość towaru w centymetrach
  3
  Długość towaru w centymetrach
  20
  Waga gabarytowa w gramach
  90

  Specyficzne kody

  EAN13
  0793618223236

  Szybkie porównanie

  Produkt
  ECORASCALS Zestaw sztućców kaczuszka ROSE ECORASCALS Zestaw sztućców kaczuszka ROSE BABY Termometr do kąpieli TB4 9 BABY Termometr do kąpieli TB4 9 ECORASCALS Kubek bambusowy o pojemności 240 ml z silikonową nakładką w kolorze niebieski ECORASCALS Kubek bambusowy o pojemności 240 ml z silikonową nakładką w kolorze niebieski ECORASCALS Kubek bambusowy 240 ml z rurką ECORASCALS Kubek bambusowy 240 ml z rurką
  Dostępność
  Cena
  65,03 zł
  73,16 zł
  56,90 zł
  56,90 zł
  Opis

  Pierwsze sztućce: widelec, nóż i łyżka z uchwytem w kształcie kaczuszki Ten początkowy, trzyczęściowy zestaw sztućców dla dzieci z łyżką, widelcem i nożem, zapewnia komfort i bezpieczeństwo dla maluszka uczącego się posługiwania sztućcami.

  AGU Вath termometr Froggy Kąpiel niemowlęcia to ważny i przyjemny rytuał zarówno dla rodziców, jak i niemowląt. Dzięki termometrowi AGU Froggy Ty i Twoje dziecko możecie skupić się na przyjemności i zabawie, nie martwiąc się o odpowiednią temperaturę wody

  Kubek bambusowy o pojemności 240 ml z silikonową nakładka do picia dla dzieci od 1 rok. Jest świetnym drugim kubkiem dla dzieci, przedszkolaków uczących się picia z kubka. • Jest wykonany z bambusa, który jest materiałem ekologicznym i biodegradowalnym.

  Kubek bambusowy o pojemności 240 ml z silikonową nakładka do picia od 12 m. Jest świetnym drugim kubkiem dla dzieci, przedszkolaków uczących się picia z kubka. • Jest wykonany z bambusa, który jest materiałem naturalnym, ekologicznym i biodegradowalnym.
  Szerokość towaru w centymetrach
  9 9 9 6|9
  Wysokość towaru w centymetrach
  3 9 8 20|8
  Długość towaru w centymetrach
  20 11 6|15 6|15
  Waga gabarytowa w gramach
  90 148.5 72 120