Lista produktów wg marki IAMED

IAMED

Konsultacja psychobiologiczna

292,68 zł

Konsultacje pomagają dotrzeć do sedna wewnętrznego konfliktu, manifestującego się na poziomie ciała w postaci określonego schorzenia. Konsultacja ma formę rozmowy osobistej lub poprzez platformę Zoom, spotkanie trwa ok 1,5 -2 godzin,.

(0/5)
  • Wyprzedaż!
IAMED

PDF Technika szczotkowania zębów

0,81 zł

Technika szczotkowania zębów, poradnik jak właściwie szczotkować zęby dla dzieci i młodzieży. Prosty i praktyczny. Przyjazny dzieciom. Taka praktyczna ściąga jak właściwie szczotkować zęby. Dzieci są dla nas ważne dlatego produkt jest darmowy.

(0/5)
  • Nowe
IAMED

E-book Kalendarz rozwojowy dziecka 7-12 lat

40,64 zł

E-book Kalendarz rozwojowy dziecka 7-12 lat Czy jesteś młodą mamą, która chcę zagwarantować swojemu dziecku jak najlepszy start w życie? Czy chciałabyś zyskać wiedzę i narzędzia, które pomogą Ci w pełnym wsparciu rozwoju Twojego dziecka w latach 7-12 jego życia? Jeżeli tak to nasz e-book „Kalendarz Rozwoju Dziecka 7-12 lat dla Mam" został stworzony specjalnie dla Ciebie! Kalendarz jest swojego rodzaju poradnikiem, podzielonym na poszczególne lata życia dziecka. ➡️ Część siódma – Siódmy rok życia „Chimera w soswiałej presonie” ➡️ Część ósma - Ósmy rok życia „Energiczny entuzjasta” ➡️ Część dziewiata – Dziewiąty rok życia „Stary maleńki/maleńka?” ➡️ Część dzisiąta – Dziesiąty rok życia „Mógłby już taki zostać” ➡️ Część jedynasta – Jedynasty rok życia „Buntownik bez powodu” ➡️ Część dwunasta – Dwunsty rok zycia "Poczekaj juz idę” O jego wyjątkowym charakterze świadczy fakt, iż nie koncentruje się on tylko na fizycznym rozwoju malucha, tak jak większość dostępnych na rynku poradników ale koncentracja na aspektach rozwoju psychicznego łącznie z tym podświadomym oraz jego inter reakcji z otoczeniem. Każdy z poszczególnych etapów rozwojowych został opisany poprzez pryzmat 7 najważniejszych dziedzin życia: 1. Sen 2. Odżywianie 3. Emocje 4. Relacje 5. Nauka i zachowania szkolene 6. Seksualność 7. Niepokojące zachowania Jego celem jest: ✅ Zrozumienie etapów rozwoju: Poznasz kluczowe etapy rozwoju od siedmiolatka do wieku dwunastu lat. Zdobędziesz wiedzę na temat fizycznego, emocjonalnego, poznawczego i społecznego rozwoju, abyś lepiej rozumiała, czego możesz oczekiwać na poszczególnych etapach. ✅ Stymulacja rozwoju: Otrzymasz praktyczne wskazówki i techniki dotyczące stymulacji rozwoju Twojego dziecka. Nauczysz się, jak dostarczyć mu odpowiednie bodźce sensoryczne, wspierać rozwój emocjonalny i kognitywny oraz rozwijać umiejętności społeczne. ✅ Zdrowe nawyki żywieniowe: Dowiesz się, jakie zachowania dziecka podczas jedzenia jest naturalne a jakie to zaburzenie naturalnego rozwoju. ✅ Budowanie więzi: Poznasz strategie i techniki, które pomogą Ci budować silniejsze więzi emocjonalne z Twoim dzieckiem. Nauczysz się o istocie wychodzenia do rówiesników oraz radzenia sobie z emocjami towrzyszacymi w szkole i procesowi nauki Twojego dziecka, abyście mogli tworzyć zdrową i kochającą relację. Pomoże Ci on przygotować twoje dziecko do samodzielnego budowania zdrowych relacji z rówieśnikami i otoczeniem. ✅ E-book nie zapomina o Tobie jako matce! Przez ten kurs będziesz miała okazję zrozumieć swoje własne potrzeby i znaleźć równowagę między macierzyństwem a dbaniem o siebie. Dowiesz się o technikach radzenia sobie ze stresem, dbania o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne oraz rozwijania umiejętności zarządzania czasem. Wydanie cyfrowe zawiera 66 strony praktycznych porad.

(0/5)