• Wyprzedaż!
Konsultacja psychobiologiczna
IAMED

Konsultacja psychobiologiczna

Indeks:
292,68 zł

Konsultacje pomagają dotrzeć do sedna wewnętrznego konfliktu, manifestującego się na poziomie ciała w postaci określonego schorzenia. Konsultacja ma formę rozmowy osobistej lub poprzez platformę Zoom, spotkanie trwa ok 1,5 -2 godzin,.

Ilość
  Dostępny

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Konsultacja psychobiologiczna 1,5 h.

Konsultacje pomagają dotrzeć do sedna wewnętrznego konfliktu, manifestującego się na poziomie ciała w postaci określonego schorzenia. Konsultacja ma formę rozmowy osobistej lub poprzez platformę Zoom, choć preferują tę pierwszą. Takie spotkanie trwa około 1,5 - 2 godzin i wymaga ostatnich wyników badań. Podczas konsultacji pytane są o istotne szczegóły z życia klienta, pomaga się odtworzyć jak najpełniejszy obraz historii, której wynikiem jest choroba lub życiowy problem. Rozmowa odbywa się z szacunkiem do przeżyć i uczuć klienta. Nie ocenia się ani nie doradza, a jedynie wskazuje obszary, na które ma wpływ i na których można się skupić, aby rozwiązać problem.

Proces uwalniania się od niesłużących nam programów nie polega na przepracowywaniu historycznych faktów, ale na uwalnianiu się od sformułowanych na ich podstawie negatywnych emocji i destrukcyjnych przekonań.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO KONSULTACJI?

Każda konsultacja to indywidualne spotkanie umawiane jest z wyprzedzeniem. Klient wybiera dogodny wolny termin i dokonuje wstępnej rezerwacji. Po dokonaniu rezerwacji otrzymuje potwierdzenie na swój adres mailowy wraz z ankietą do wypełnienia oraz informacją o potrzebnych badaniach. Prośba o odesłanie ankiety w wyznaczonym terminie najpóźniej 3-4 dni przed konsultacją. Pytania zawarte w kwestionariuszu pomagają uporządkować wspomnienia, zdarzenia z życia klienta i jego przodków, co bardzo pomaga w zrozumieniu emocjonalnej przyczyny choroby czy negatywnych schematów życiowych.

CZEGO MOGĘ OCZEKIWAĆ PO PIERWSZYM SPOTKANIU?

Przede wszystkim odszyfrowania biologicznego kodu choroby, tj. zidentyfikowania wstrząsu emocjonalnego, który daną chorobę wywołał. Wspólnie określimy, na jakie zdarzenia pacjent reaguje konkretnymi emocjami, po czym wytłumaczę, dlaczego tak się dzieje. Skieruję uwagę pacjenta na te destrukcyjne emocje, które domagają się uzdrowienia oraz na jego nieuświadomione przekonania, które blokują proces zdrowienia jego organizmu. Już podczas pierwszej konsultacji pacjent zostanie wyposażony w skuteczne narzędzia do indywidualnej pracy z przyczynami swojej choroby oraz do dalszego rozwoju własnej samoświadomości.

Trudno uogólniać, bo każdy człowiek jest inny. Czasem wystarczy jedna konsultacja, inni potrzebują 2-3, a czasem więcej, zwłaszcza jeśli zgłaszają się z wieloma problemami. Liczba spotkań zależy od długości listy chorób i dolegliwości, z którymi klient przychodzi, oraz od indywidualnych potrzeb. Moją intencją jest, by efektem prowadzonych przeze mnie konsultacji było zwiększenie samoświadomości klientów oraz zdobycie przez nich umiejętności pomagania sobie samemu.

CZY KONSULTACJA ZASTĘPUJE WIZYTĘ U LEKARZA?

Nie. Konsultacja w nurcie psychobiologii nie zastępuje porady lekarskiej ani leczenia zaleconego przez lekarza. Jest jej uzupełnieniem.

CZY DO KONSULTACJI NIEZBĘDNE SĄ AKTUALNE WYNIKI BADAŃ?

Ankieta wysłana przed pierwszą konsultacją zawiera szereg pytań dotyczących aktualnego stanu zdrowia. Jeśli powodem zgłoszenia się na konsultację jest choroba, istotne jest przedstawienie w kwestionariuszu postawionej uprzednio diagnozy medycznej oraz dokładnym opisie objawów i wyniku badań wykonanego przez lekarza specjalistę.

CZY KONSULTACJA JEST RODZAJEM TERAPII?

Nie. Różnica polega na tym, że zyskując samoświadomość, pacjent może natychmiast uruchomić proces wewnętrznych zmian, prowadzących do pożądanych zmian zewnętrznych, takich jak ustąpienie objawów choroby. Często jedna konsultacja indywidualna wystarcza do uwolnienia pacjenta od dolegliwości, co nie zawsze jest możliwe w klasycznej terapii czy psychoterapii.

JAK WYGLĄDA KONSULTACJA JEŻELI PRACUJEMY Z DZIECKIEM?

Konsultacja indywidualna dziecka odbywa się bez udziału dziecka. Jeśli dziecko ma poniżej 10 lat, jeden z rodziców lub opiekunów zgłasza się na konsultację bez dziecka. Przed konsultacją dorosły opiekun otrzymuje ankietę do wypełnienia, koncentrującą się na wydarzeniach z okresu 9 miesięcy przed poczęciem, ciąży i pierwszych 3 latach życia dziecka.

CZY KONSULTACJA JEST MOŻLIWA JEŻELI NIE ZNAM WSZYSTKICH FAKTÓW?

Znajomość swojej historii ułatwia pracę, ale jej brak nie uniemożliwia przeprowadzenia konsultacji. Ciało człowieka ma pamięć komórkową i reaguje na zdarzenia. Testy kinezjologiczne mogą potwierdzić konsekwencje zdarzeń. Nawet bez pełnej wiedzy, można efektywnie pracować z odkrytymi emocjami wpływającymi na życie i zdrowie.

Jeśli konsultacja ujawni potrzebę terapii, współpracuję z różnymi terapeutami, psychologami i dietetykami, którzy mogą poprowadzić dalsze działania.

Szczegóły produktu

IAMED
10 Przedmioty