Lista produktów wg marki ILO

ILO

ILO Nic dentystyczna bez fluoru mega elastyczna

32,51 zł

ILO Nic dentystyczna to niezastąpiony produkt do dokładnego czyszczenia międzyzębowych przestrzeni. Ten innowacyjny dentystyczny produkt jest stworzony z myślą o najbardziej wrażliwych dziąsłach. Dzięki swojemu opatentowanemu medycznemu polimerowi, nić usuwa dokładnie resztki pokarmu i osad zgromadzony w trudno dostępnych miejscach, jednocześnie chroniąc zęby przed próchnicą oraz zapaleniami dziąseł. Zapewnij swojej jamie ustnej naturalne związki organiczne pochodzenia roślinnego dzięki temu innowacyjnemu produktowi.

Co wyróżnia ILO Nic dentystyczna to jej nasycenie naturalnymi olejkami roślinnymi oraz fluorem (tylko w wersji z fluorem). Działają one jako skuteczna ochrona i remineralizacja zębów, usuwając osad z powierzchni szkliwa i zapobiegając podrażnieniu brodawek dziąsłowych. Dodatkowo, dzięki formule WHITE, nić uwalnia naturalne koalin i proszek bambusowy, które wybielają zęby, zachowując przy tym bezpieczeństwo i nienaruszają naturalnego szkliwa. Oferuje Ci to nie tylko czystość, ale także białe i zdrowe zęby.

Elastyczna i rozprężająca struktura ILO Nić dentystycznej sprawia, że jest bardzo łatwa w użyciu. Bez problemu przesuwa się przez ciasne przestrzenie międzyzębowe, jednocześnie znacznie zmniejszając wskaźnik krwawienia dziąseł. Nie musisz się martwić o jej odporność na zerwanie - jest bardzo wytrzymała i nie strzępi się. Nić została opracowana przez włoskich stomatologów i jest chroniona patentem. Jej wysoka jakość i skuteczność zostały potwierdzone przez stomatologów i farmaceutów we Włoszech, Szwajcarii oraz USA. Nie bez powodu nić ILO jest również jednym z produktów używanych przez NASA w kosmosie - doskonale sprawdza się nawet w najtrudniejszych warunkach.

Ale to jeszcze nie wszystko! ILO Nic dentystyczna jest bogata w naturalne olejki roślinne, które nie tylko chronią szkliwo przed płytką nazębną, ale także działają przeciwzapalnie i wyrównują pH w jamie ustnej. Dzięki temu twoje zęby są dodatkowo chronione przed działaniem kwasów, a twoja jama ustna utrzymuje zdrową równowagę. Wystarczy jedno opakowanie, które starcza na około 180 użyć. Nie wymaga płukania ust. Po prostu używaj jej zgodnie z instrukcjami, a ciesz się doskonałą higieną jamy ustnej.

Zamów ILO Nic dentystyczną już dziś i poczuj różnicę w swojej jamie ustnej!

(0/5)