Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nasze Marki

Nasze Marki

Nasze Marki

Produkty Eco Rascals zostały zaprojektowane z myślą o zdrowiu Twojej rodziny oraz poszanowaniu środowiska naturalnego, w którym żyjemy i które pozostawimy naszym dzieciom. Niesamowite produkty z bambusa na lata.


Kliknij, żeby rozwinąć

Marka EcoRascals powstała w wyniku miłości do dzieci i troski o ich przyszłość. Dwie brytyjskie matki na co dzień mieszkające w AbuDabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich postanowiły dostarczyć ekologiczną alternatywę dla plastikowych łyżeczek, miseczek i wielu innych przyborów kuchennych związanych z karmieniem dzieci.
Przejęte ilością tego materiału obecnego wokół nich wiedziały, że nowy produkt musi być od niego zupełnie wolny, biodegradowalny i naturalny. Biorąc pod uwagę wiele czynników, takich jak tempo wzrostu, możliwość hodowli bez pestycydów, odporność na ciepło i wilgoć, wytrzymałość materiałową i nietoksyczność wygrał bambus. To dzięki tej roślinie i rewelacyjnym pomysłom brytyjskich przyjaciółek możemy zapewnić naszym pociechom zdrowe i bezpieczne dzieciństwo, przynajmniej w kwestii odżywiania.
Aby zapewnić niepowtarzalną wygodę korzystania z produktów oraz w trosce o łatwość ich czyszczenia zaprojektowano specjalne odłączane silikonowe podstawki ssące i podajniki łyżek. Wykonane są one w 100% z zatwierdzonego przez FDA silikonu, bez plastiku, BPA, PVC, ołowiu i ftalanów stanowiąc jeden z najbezpieczniejszych dla natury materiałów syntetycznych. Wszystko po to, by zostawić naszym dzieciom jak najczystsze miejsce do życia i dzieciństwo pozbawione toksyn przemysłowych.
Marka prężnie działa na wielu światowych rynkach i wciąż dociera do nowych krajów. Cieszymy się, że możemy dostarczać jej produkty i wraz z prawdziwie ekologiczną ideą pod polskie dachy.

NANNY – to marka medycznych monitorów oddechu należąca do grupy JABLOTRON, kierująca się w swoich działaniach tworzenie prostych i zrozumiałych produktów przy użyciu najlepszych technologii. W kategorii urządzenia monitorujące oddychanie i odruchy dziecka oraz przeciwdziałające SIDS Monitor oddechu Nanny otrzymał złoty medal. Tworzy złożone produkty, które są zaskakująco łatwe w użyciu i nowoczesne, poparte wieloma certyfikatami medycznymi. Wyprodukowany w Europie.


Kliknij, żeby rozwinąć

NANNY – to marka medycznych monitorów oddechu należąca do grupy JABLOTRON, kierująca się w swoich działaniach tworzenie prostych i zrozumiałych produktów przy użyciu najlepszych technologii. Tworzy złożone produkty, które są zaskakująco łatwe w użyciu i nowoczesne, poparte wieloma certyfikatami medycznymi. Wszystkie produkty produkuje w Europie. Monitory oddechu NANNY są używane w wielu europejskich, japońskich, azjatyckich, amerykańskich i polskich szpitalach.
Monitory oddechu Nanny są bardzo popularne i cenione przede wszystkim za swoje bezpieczeństwo, prostotę działania i niezawodność. Monitory oddechu NANNY chroniąc dzieci w szpitalach na oddziałach położniczych lub domach wielu rodzin dają maksymalny komfort opieki nad maleństwem w każdych warunkach i spokojny sen maluszkowi. Świadczą o tym podziękowania płynące od rodziców oraz nagrody zdobyte na całym świecie. Znany brytyjski magazyn „BABY & Toddler Gear” opublikował test na temat najpopularniejszych urządzeń. W kategorii urządzenia monitorujące oddychanie i odruchy dziecka oraz przeciwdziałające SIDS Monitor oddechu Nanny otrzymał złoty medal. Zalety tego produktu przewyższały konkurencję pod względem zastosowania oraz prostoty obsługi przy użytkowaniu w domu.
Monitor Oddechu Nanny zdobywa coraz większe rzeszę swoich zwolenników w Kraju i za granicą nawet tą uznana za kolebkę najlepszych technologii. Od ponad 2 lat wielu japońskich szpitali używa tego urządzenia do przewlekłego życia i zdrowia dzieci. Na rodzimym rynku europejskim Monitor Oddechu NANNY jest liderem. Wizja firmy i marki NANNY zawarta jest w jednym, krótkim zdaniu: Każdy udany produkt ma duszę jego twórcy.

Dresdner Essenz to niemiecka marka z ponad 100 letnia tradycja w wytwarzaniu produktów do pielęgnacji skóry i włosów. Skóra, jako największy organ ciała, staje się w centrum uwagi marki Dresdner Essenz. Swoje naturalne sole do kąpieli jak i całe linie produktów sprzedaje już na całym świecie. Firma Li-iL za markę Dresdner Essenz otrzymała złoty medal miasta Dusseldorf z okazji targów zdrowia, spraw społecznych i ćwiczeń fizycznych.


Kliknij, żeby rozwinąć

Dresdner Essenz to niemiecka marka z ponad 100 letnia tradycja w wytwarzaniu produktów do pielęgnacji skóry i włosów. Skóra, jako największy organ ciała, staje się w centrum uwagi marki Dresdner Essenz. Ale jak pokazały badania przeprowadzone przez firme Li-iL właściciela marki Dresdner Essenz, nadal używa się dodatków do kąpieli bez wystarczającej wiedzy na temat składu, czasu kąpieli i temperatury wody. Firma Dresdner Essenz stale się rozwija, od kiedy się przeniosła na Leipziger Straße w Dreźnie coraz więcej produktów w tym nie tylko soli do kąpieli ale całych serii mydeł i szamponów oraz balsamów do pielęgnacji zarówno linii do pielęgnacji w domu jak i kosmetyków do profesjonalnych salonów SPA. Swoje naturalne sole do kąpieli jak i całe linie produktów sprzedaje już na całym świecie. Firma Li-iL za markę Dresdner Essenz otrzymała złoty medal miasta Dusseldorf z okazji targów zdrowia, spraw społecznych i ćwiczeń fizycznych. Dresdner Essenz Misja: Jakość i odpowiedzialność za ludzi. Od ponad 100 lat Li-iL i marka Dresdner Essenz polega na skuteczności leczniczej naturalnych ekstraktów ziołowych w ich dodatkach do kąpieli i rozcieraniu w olejkach naturalnych FEEL NATURALLY HEALTHY . W duchu jego założyciela, Richarda Carla Pittlika, do dziś są używane tylko wybrane surowce i preferowane są materiały oparte na roślinach. Asortyment produktów Dresdner Essence zarówno linia dziecięca DIRTY BIRDIE jak i pro-zdrowotna FEEL NATURALLY HEALTHY podlega ścisłej kontroli jakości i jest stale ulepszany i aktualizowany.

BOCIANEK - to polska całkiem polska marka. Markę stworzył w 2015 roku człowiek, który z wyjątkową pasją i troską angażuje się w walkę o prawo wszystkich polskich mam do naturalnego karmienia. Właśnie z tej troski stworzyła się idea produktów serii BOCIANEK aby wspierać wszystkie mamy w ciąży i w jak najdłuższym procesie najlepszego naturalnego karmienia czyli mlekiem mamy.
BOCIANEK 100% z natury.


Kliknij, żeby rozwinąć

BOCIANEK - to 100 % polska marka. Markę stworzył w 2015 roku człowiek, który z wyjątkową pasją i troską angażuje się w walkę o prawo wszystkich polskich mam do naturalnego karmienia. Właśnie z tej troski stworzyła się idea produktów serii BOCIANEK aby wspierać wszystkie mamy w ciąży i w jak najdłuższym procesie najlepszego naturalnego karmienia czyli mlekiem mamy. Marka ziół laktacyjnych Bocianek jest zaangażowana w wiele akcji społecznych promujących naturalne karmienie mlekiem mamy i opiekę nad kobietami w ciąży, uznana przez polskie środowisko parentingowe. Wszystkie produkty marki Bocianek są w 100 % naturalną mieszanką specjalnie dobranych ziół, warzyw i nasion o udowodnionym działaniu laktacyjnym. Wszystkie składniki w produktach Bocianek są naturalnie suszone lub prażone bez udziału żadnych chemicznych procesów. Marka Bocianek ciągle poszerza swoje podfolio produktów. Jak jedyna marka ma w swojej ofercie naturalne ziołowe pastylki na laktacje. Do rodziny produktów Bocianek dołączyło ostatnio musli dla kobiet w ciąż i karmiących mam. To jedyny taki produkt na rynku.

Firma MELO została założona z myślą o zrewolucjonizowaniu higieny jamy ustnej tak, by uczynić ją bardziej dostępną. W tym celu grupa włoskich specjalistów postanowiła użyć wyłącznie naturalnych składników, zapewniając jednocześnie pełny recykling. W trosce o najwyższą jakość postanowiono całkowicie zrezygnować z tanich zagranicznych podwykonawców i całą produkcję zamknąć we Włoszech. W wyniku rygorystycznych badań uczeni opracowali produkty tak dobre, że część z nich (IKO oraz ILO) staje się wyposażeniem kosmonautów NASA w rok po starcie projektu. Dziś produkty serii IKO stawiają pierwsze kroki w Polsce i cieszymy się, że możemy dostarczyć tę niesamowitą technologię do naszych torebek i kieszeni.


Kliknij, żeby rozwinąć

Szczoteczka na palec dla dorosłych i dzieci IKO, to silikonowa nakładka na palec wyposażona w wypustki czyszczące i delikatnie zęby i masujące dziąsła. Nasączone naturalnymi olejkami antyseptycznymi zapewniają odświeżenie jamy ustnej i oddechu bez użycia wody. Rewolucyjność tej szczoteczki została potwierdzona pod koniec 2016, gdy zaczęła regularnie podróżować z kosmonautami NASA. Sprawdza się rewelacyjnie na międzynarodowej stacji kosmicznej, w podróży, w pracy, na biwaku i wszędzie tam, gdzie ciężko umyć zęby po posiłku. Szczoteczka zbiera doskonałe recenzje wśród opiekunów osób obłożnie chorych i niedołężnych, ponieważ brak konieczności wody znakomicie ułatwia codzienną higienę. Uwaga, to nie jest to samo, co szczoteczka na palec dla niemowląt i dzieci, ten produkt rekomendowany jest dla dorosłych i dzieci od 6 roku życia. Posiadamy różne rozmiary, kolory oraz smaki, a także szczoteczkę wybielającą. Nić dentystyczna ILO wyróżnia się wyjątkową rozciągliwością i wytrzymałością, dzięki czemy pozwala dotrzeć do najciaśniejszych zakamarków. Wygodne, kompaktowe opakowanie doskonale sprawdza się na co dzień i mieści nici wystarczających na aż 180 użyć. Jest to jedyna dostępna na rynku nić dentystyczna uwalniająca fluor podczas rozciągania i jedyna wykonana w 100% z naturalnych składników. Przywraca naturalne pH w ustach a jest znacznie skuteczniejsza od gumy do żucia. To również jeden z produktów używanych przez NASA w kosmosie. IRO to jedyna na rynku osłona na szczoteczkę do zębów zapewniająca 99.9% ochrony przed bakteriami na włóknach szczotki, jak i z tymi z zewnątrz. Specjalnie zaprojektowane wypustki nasączone są wolnouwalniającym się antyseptykiem, dzięki czemu czyszczą i dezynfekują szczoteczkę przy każdym użyciu. Pasuje na każdą szczoteczkę i dostępny jest w 4 kolorach, dzięki czemu łatwiej pznaczyć szczoteczki różnych członków rodziny. Jak wszystkie produkty MELO ten również wyproduykowany jest w 100% z naturalnych składników podlegających pełnemu recyklingowi.

pixel
Zaufane Opinie IdoSell
4.48 / 5.00 46 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-01-04
Realizacja zamówienia bardzo szybko. Polecam
2022-11-28
:)