Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

monitor-oddechu-nanny

Document

Poznaj monitory oddechu Nanny

NANNY – to marka medycznych monitorów oddechu należąca do grupy JABLOTRON, kierująca się w swoich działaniach tworzenie prostych i zrozumiałych produktów przy użyciu najlepszych technologii. W kategorii urządzenia monitorujące oddychanie i odruchy dziecka oraz przeciwdziałające SIDS Monitor oddechu Nanny otrzymał złoty medal. Tworzy złożone produkty, które są zaskakująco łatwe w użyciu i nowoczesne, poparte wieloma certyfikatami medycznymi. Wyprodukowany w Europie.

Monitor oddechu Nanny został stworzony, aby monitorować prawidłowy oddech u dzieci o wadze od 2 kg i czuwać nad ich bezpiecznym snem. Jego celem jest natychmiastowe ostrzeganie o zmniejszeniu częstotliwości oddechów.

Nanny to certyfikowany wyrób medyczny czeskiej firmy Jablotron o największej powierzchni płytki sensorycznej na rynku, która jest odporna na działanie wilgoci, odkształcenia i wnikanie płynów.

Za każdym razem gdy dziecko bierze oddech miga zielona kontrolka. Jeśli niemowlę nie oddycha przez 20 sekund lub częstotliwość oddechów spada poniżej 8 oddechów na minutę, zaświeci się czerwona kontrolka i włączy się alarm.

Parametry techniczne

Średnia żywotność baterii 6 miesięcy
Podkładka sensoryczna: wymiary 305 × 500 × 15 mm, masa 1000 g, materiał PVC-P
Moc akustyczna alarmu: 75 dB/m
Wymiary urządzenia: maks. 140 × 80 × 35 mm, masa 123 g, materiał ABS
Wyrób medyczny: Klasa IIb

Monitor oddechu Nanny BM-03

Nanny BM-03 to certyfikowany wyrób medyczny, który monitoruje oddech dziecka. Jest odpowiedni nawet dla wcześniaków o wadze 1 kg, więc doskonale sprawdzi się nie tylko w warunkach domowych, ale również na oddziałach neonatologicznych.

Celem BM-03 jest natychmiastowe ostrzeganie o zmniejszeniu częstotliwości oddechów. Wezwie Cię na pomoc również w przypadku zatrzymania oddechu z powodu wymiotów.

Za każdym razem gdy dziecko bierze oddech miga zielona kontrolka. Jeśli niemowlę nie oddycha przez 20 sekund lub częstotliwość oddechów spada poniżej 8 oddechów na minutę, zaświeci się czerwona kontrolka i włączy się alarm.

Parametry techniczne

Gwarancja: 2 lata
Wartość progowa częstotliwości oddychania: < 8 oddechów/min (tj. < 0,13 Hz)
Średnia żywotność baterii: 6 miesięcy
Podkładka sensoryczna: wymiary 300×500×15mm, masa 935g, PVC-P
Warunki eksploatacji: od +5 °C do +40 °C, Rh 15 % - 93 %, 700–1200 kPa
Okres przydatności podkładki sensorycznej: 2 lata od dnia oddania do użytku
Okres przydatności urządzenia: 10 lat pod warunkiem regularnej wymiany podkładki zgodnie z okresem jej przydatności
Moc akustyczna alarmu: 80 dB/m
Wyrób medyczny: Klasa IIb

Podkładka sensoryczna wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na wilgoć, zaginanie i wnikanie cieczy. Żywotność podkładki wynosi 2 lata. BM-03 jako jedyny na rynku rejestruje wiek podkładki i informuje użytkownika, gdy skończy się jej żywotność. Obszar rejestrowania oddechu w łóżeczku można powiększyć podłączając drugą podkładkę.

Jednostka kontrolna jest zasilana 2 zwykłymi bateriami, posiada lampkę nocną a intensywność świecenia automatycznie dostosowuje do warunków panujących w pokoju. Kontrolki świecą z mniejszą intensywnością w nocy. Jednostka kontrolna wyposażona jest również w sygnalizacje niskiego poziomu baterii. Co ważne - monitor oddechu nie uruchomi się, jeśli istnieje ryzyko, że baterie wyczerpią się w nocy podczas snu.

pixel
Zaufane Opinie IdoSell
4.48 / 5.00 46 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-06-09
Rewelacyjny poradnik. Super uzupełnienie materiałów na grupie dlaczego choruje. Już nie mogę się doczekać kolejnych edycji.
2022-08-22
ok