Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Poniedziałek-Piątek 8.00 - 16.00 Kontakt: 502787505 [email protected]
Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Zapraszamy naszych partnerów wraz z całym personelem chętnych aby poszerzyć swoją wiedzę na bezpłatne warsztaty i szkolenia.

Oferujemy pakiety szkoleń, akcesoria wspomagające Wasza pracę oraz materiały edukacyjne.

Oferujemy również szkolenia tematyczne z zakresu: karmienie dzieci w każdym wieku, pielęgnacja niemowlęcia, laktacja, odżywianie oraz pielęgnacyjne w chorobach alergicznych i wszelkich zapaleniach górnych dróg oddechowych oraz produktowych ze sprzętu dostępnego na rynku marek medycznych.

Zainteresowane osoby prosimy o zapisanie się na szkolenie zgodnie z linkiem w bazie wiedzy na BLOGU lub kontakt pod adresem:[email protected] lub telefonicznie pod numerem 502787505.

Prowadzisz szkole rodzenia, patronaże, wypożyczalnię laktatorów, monitorów oddechu, sprzętu medycznego, akcesoriów rehabilitacyjnych dla dzieci lub spotkania dla mam w ciąży lub potrzebujesz części, akcesoriów lub wymiany sprzętu lub szkolenia wyślij do nas zgłoszenie na adres: [email protected]

Witryna stworzona na platformie