Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

FAQ ECORASCALS

Oto najczęściej zadawane pytanie dla marki Eco Rascals:

Tak, zgodnie z naszą zasadą jaka kierujemy się na co dzień „mniej znaczy więcej”. Tylko jeden składnik 100% naturalny bambus, impregnowany naturalnym olejem jadalnym podczas użytkowania. Tylko jedno naczynko na lata, po okresie dzieciństwa ściągamy sylikonowa przyssawkę i mamy elegancka miseczkę czy talerzyk na lata.


Tak, w typowym kompostowniu raczej nie po rozkłada się od 3 do 5 lat w zależności od wieku i swojej twardości. Bardziej optymalne po odłączeniu silikonowych przyssawek jest zakopanie w ogrodzie i rozłoży się jak każdy naturalny bambus po ok 2-3 latach.


Nie. Może się wydawać że sobie dobrze radzą, bo są bardzo twarde. Ale to nie prawda. To naturalne drewno i o ile sama woda mu nie straszna to środki czyszczące używane w zmywarkach już bardzo mu zaszkodzą. Uszkodzenia pojawiają się powoli i są w pierwszej fazie niezauważalne, jednak po czasie osłabiają drewno a w konsekwencji prowadza do uszkodzeń i pęknięć. ​


Nie. Nic co naturalne nie powinno być tak traktowane.


Nie. Nic się od razu nie stanie, jednak temperatura w zamrażalce osłabia naturalne włókna i przyczynia się do ich szybszego zniszczenia.


Tak. Każdy element sylikonowy można wymienić na nowy w razie potrzeby. Ponadto nakładki sylikonowe Eco Rascals z wszystkich kubeczków są na tyle uniwersalne ze można je swobodnie nakładać na wszystkie inne ceramiczne i szklane kubki kuchenne o standardowych wymiarach.


Należy je wymienić zawsze kiedy wykazują jakiekolwiek ślady uszkodzeń. Nie ma jednego terminu. Wszystko zależy od użytkowania oraz siły zgryzu Malucha.


Wszystkie elementy drewniane to czysty 100% bambus, pochodzący z certyfikowanych upraw działających zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.


Wszystkie miseczki i talerzyki, pojemniki na żywność są rekomendowane od 6 miesiąca kiedy zaczynamy pokazywać i uczyć dziecko, że jedzenie bierzemy z naczyń. Kubeczki z nakładka z ustnikiem rekomendowane są od 1 rok życia, a kubeczek z dwiema rurkami od 2 roku życia. Łyżeczki od 6 miesiąca, ale wszystkie naczynka i akcesoria zawsze powinny być używane pod nadzorem osoby dorosłej. A przy pierwszych oznakach jakichkolwiek uszkodzeń elementy sylikonowe należy wymienić na nowe.

Zaufane Opinie IdoSell
4.48 / 5.00 46 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-11-28
:)
2022-10-06
Szybko i sprawnie, bez żadnych problemów .
pixel