Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

FAQ AGU BABY

Oto najczęściej zadawane pytanie w temacie grupy AGU BABY:

Tak, wszystkie termometry i inhalatory maja certyfikat medyczny jako urządzenia medyczne.


Tak termometry i inhalatory AGU BABY są wykorzystywane na oddziałach szpitalnych i przychodniach jako urządzenia medyczne.


Nie. Do laktatorów siateczkowych typu Mesh nie należy używać leków które maja substancje oleiste w swoim składzie. Gdyż użycie takich leków zatka delikatna siateczkę urządzenia i przestanie ono działać. Dokładny wykaz leków dla tego typu inhalatora można znaleźć na naszym blogu.


Prawie wszystkie. Nie można w nich używać leków z zawartością substancji oleistych. Dokładne informacje na: JAKI NEBULIZATOR DLA OKREŚŁONEGO LEKU?


Tak. A nawet w wielu przypadkach większa.


Tak. Termometrem bezdotykowym AGU NC8 zmierzymy:

  • temperaturę ciała
  • temperaturę otoczenia
  • temperaturę cieczy w butelce (np. mleka w butelce dla dziecka)
  • temperaturę wody (np. wody w wanience dziecięcej)


Tak. Po ustawieniu w aplikacji AGU określonej wartości temperatury ( np. 37,5 stopni Celsjusza), jest ona swobodnie ustalana przez użytkownika przy osiągnięciu której aplikacja uruchomi alarm ciągły. Alarm może tylko świadomie wyłączyć w aplikacji co daje pewność pobudki rodzica nawet z najgłębszego snu lub wywołanie z innego pomieszczenia.


Tak. Inhalator Mesh i Mesh SMART AGU są idealnym rozwiązanie dla tego typu zabiegu. Ponadto rozpylanie tego roztworu jest bezszelestne, co sprawia że zabieg jest lubiany i nie przeszkadza szczególnie tym najmłodszym, nawet podczas oglądania, czytania bajek lub gry.


Rekomendujemy użycie inteligentnej szczoteczki z aplikacją AGU dla dzieci od 2 roku życia do 15 roku życia.


Tak, oczywiście są dostępne wkłady do szczoteczek AGU.


Tak. Delikatne włókna oraz specjalnie dobrana siła nacisku szczoteczki jest idealna dla dzieci w rekomendowanych przedziale wiekowym.


Tak, polecamy skontaktować się z dentystą.


Tak. Lampa SMART Słońce może być jedyną lampą w pokoju dziecięcym do wieku szkolnego. Łączy ona w sobie funkcje lampy pokojowej sufitowej dziennej, lampki nocnej oraz tworzy na życzenie określony nastrój. Ponadto jej skala barwy światła najbardziej zbliżona do naturalnego umożliwia pobudzanie organizmy w ciemne, pochmurne dni oraz wieczory kiedy musimy się skupić lub wykonać dodatkowe zajęcia. Podobnie jeżeli chcemy w słoneczne południe uspokoić i przygotować do snu dziecko możemy stworzyć mu efekt naturalnego zachodu słońca co pozwoli się organizmowi dziecka uspokoić i łatwiej zasnąć nawet w środku letniego dnia. W wieku szkolnym rekomendujemy jednak dołożenie jeszcze typowej lampka na biurko do nauki i pisania.


Tak. Marka AGU BABY ma pełen serwis w Polsce dla wszystkich swoich produktów.


Tak. To jedyny dostępny na naszym rynku model termometru z możliwością podpięcia do aplikacji, w której zapisuje i przechowuje informacje dotyczące wszystkich pomiarów. Jednym przyciskiem w aplikacji można je przesłać na dowolny adres mailowy w formie zestawienia lub graficznego wykresu. Ponadto w aplikacji można prowadzić konta dla różnych członków rodziny takie historie.


Tak. Wszystkie produkty AGU BABY są tak zaprojektowane aby były kompatybilne z ogólnymi, innymi najczęściej używanymi sprzętami. Dzięki czemu nie musimy produkować dodatkowych elektrośmieci i dublować tych samych części np. zasilacza w wtyczce.
Ponadto, zachęcamy naszych klientów do oddawania nam zużytych starych sprzętów podczas zakup nowych w zamian za rabat na nowe produkty. Przyczyniamy się w ten sposób do ich właściwego sortowania i oddawania do specjalnych punktów, które gwarantują odzyskanie z nich maksymalnej ilości części nadających się do recyklingu.


Tak.Robot kuchenny 5w1 AGU Octopy FP7łączy w sobie takie funkcje jak:

  • funkcja gotowania na parze (system 2. poziomowy)
  • funkcja rozdrabniania i miksowania
  • funkcja utrzymywania temperatury żywności
  • funkcja sterylizacji akcesoriów
  • funkcja tradycyjnego gotowania.
Ponadto jest to tak kompaktowe urządzenie ze zmieści się nawet w najmniejszej kuchni.


Tak. Sterylizator z funkcjami podgrzewacza i czajnika jest tak precyzyjnym urządzeniem dzięki któremu: wysterylizujesz, podgrzejesz i zagotujesz wodę dokładnie do takiej temperatury jak będziesz tego potrzebował co do 1 stopnia celsjusza.
Szczególnie jest to ważne w przypadku podgrzewania mleka w butelce lub posiłku dla niemowląt. Ponadto jak funkcje podgrzewania czy sterylizacji nie będzie nam już potrzeby pozostaje nam bardzo precyzyjny czajnik, w który można zagotować wodą do dokładnie takiej temperatury jakiej wymaga idealne zaparzona kawa czy zielona herbata.


Tak. Wszystkie medyczne. Natomiast wszystkie drobne AGD ma standardowe zasilanie z sieci 230V.

Zaufane Opinie IdoSell
4.48 / 5.00 46 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-01-04
Realizacja zamówienia bardzo szybko. Polecam
2022-12-12
Wszystko super
pixel