Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Prezent dla przedszkolaka

2022-02-08
Prezent dla przedszkolaka

Prezent dla przedszkolaka

Dzieci w wieku przedszkolnym odkrywają świat na swój sposób. Zaskakującym jest, jak wielkim zainteresowaniem potrafią się wśród nich cieszyć zwyczajne przedmioty codziennego użytku, choć to zaskoczenie staje się znacznie mniejszym, gdy uświadomimy sobie, że dziecko po prostu stara się naśladować swoich rodziców. Wszystko co klika, zgrzyta, mruga, piszczy, zamyka się i otwiera stanowi dla niego zagadkę, której rozwiązanie dostarcza mu niewypowiedzianej frajdy.

Z drugiej strony dla rodziców takie odkrywanie świata nierzadko bywa uciążliwe, a dla samego dziecka niebezpieczne. Z myślą o małych ciekawych świata odkrywców stworzono tablice sensoryczne, wyposażone w różnorodne zamki, przyciski, lampki, dzwonki itp., które w bezpieczny i kontrolowany sposób przybliżą dziecku elementy otoczenia. Za ich pomocą nasz milusiński nie tylko nauczy się ich obsługi, ale też z radością ćwiczyć będzie zdolności manualne, oraz poznawcze. Powszechnie wiadomo, że nauka poprzez zabawę stanowi jej najskuteczniejszą formę, a szczery uśmiech dziecka jest tego najlepszym potwierdzeniem.

Proponowane przez nas tablice sensoryczne spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa, Zarówno te stawiane przez rozporządzenie ministra rozwoju i finansów, jaki wynikające z dyrektywy Parlamentu Europejskiego.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2022

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.49 / 5.00 47 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-11-28
:)
2022-08-28
Produkt super i realizacja zamówienia ok, szybko. Jedyny minusik za spóźniajace się maile. Niektóre otrzymalam dopiero jak produkt był już u mnie :)
pixel