Prezent na pępkowe

Przyjęcie z okazji urodzin dziecka, popularnie zwane "pępkowym", jest jedną z najprzyjemniejszych imprez dla młodych rodziców. Wszyscy przyjaciele i członkowie rodziny zadaje sobie wtedy to samo pytanie: Jaki prezent na pępkowe? Największy problem z odpowiedzią mają ci, którzy sami nie posiadają dzieci i siłą rzeczy wahają się między wieloma dostępnymi na rynku prezentami. Wybór jest ogromny, a przez to niełatwy, dlatego spieszymy z pomocą. Wiadomo, że prezenty powinny dotyczyć dziecka, lecz możemy je podzielić na 3 zasadnicze kategorie.

Pierwszą z nich są prezenty stricte dla maluszka - zabawki tradycyjne, miłe w dotyku pluszaki oraz prezenty wspomagające jego rozwój. W tym okresie warto zainwestować w produkty, które pomogą dziecku rozwijać umiejętności poznawcze (zabawki kognitywne), odkrywanie, ćwiczenie i ujarzmianie własnych zmysłów oraz poznawanie świata. Niepisaną tradycją jest prezentowanie nowo narodzonemu dziecku pluszaka, z którym najczęściej nasz ukochany brzdąc nie będzie chciał się rozstać nawet na chwilę. Dzięki temu od najmłodszych lat rozwija on w sobie empatię i podstawowe odruchy społeczne, takie jak przywiązanie i troska. Bardzo często taki pluszak z pępkowego staje się nieodłącznym towarzyszem przygód i najlepszym przyjacielem na długie lata.

Drugą grupą prezentów są podarki niby dla dziecka, ale przede wszystkim stanowiące pomoc dla rodziców. Opieka nad takim maluszkiem to nie lada wyzwanie, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę produktów, które ułatwiają codzienną rutynę oraz znakomicie odciążają rodziców w obowiązkach. Wielofunkcyjny czajnik, w którym nie tylko podgrzejemy wodę do precyzyjnie ustalonej temperatury, ale też Wy parzymy buteleczkę i smoczek jest sztandarowym przykładem takiego prezentu.

Ogromną popularnością cieszą się zestawy naturalnych i ekologicznych naczyń z bambusa, które zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić dzieciom naukę samodzielnego jedzenia oraz znakomicie ograniczyć chaos i bałagan podczas karmienia. Ich uniwersalność i niezwykła trwałość powodując, że można ich używać przez wiele długich lat (w przeciwieństwie do wszystkich zestawów Z superbohaterami, z których dzieci szybko wyrastają), a elegancki design sprawia, że doskonale realizują się w roli naczyń na przekąski podczas przyjęć oraz wieczornych seansów filmowych.

Ostatnio, ale zarazem najważniejszą grupą, są prezenty związane ze zdrowiem dziecka. Na wczesnym etapie rozwoju wszelkiego rodzaju wirusy i bakterie nie oszczędzają naszych pociech, a młode organizmy są wyjątkowo podatne na choroby i infekcje. Warto pomyśleć nad prezentem, który pomoże młodym rodzicom w walce o zdrowy i odpowiedni rozwój ich pociechy. Nie jesteśmy w stanie całkowicie ustrzec się przed niechcianymi problemami pod postacią gorączki, kolki, bólu związanego z ząbkowaniem czy bardzo poważnym zaburzeniem pod postacią bezdechu sennego.

Możemy za to pomóc rodzicom przygotować się na takie sytuacje tak, aby mogli szybko i skutecznie zareagować, kiedy pojawi się taka potrzeba. Szybka i zdecydowana reakcja jest kluczem do skutecznego poradzenia sobie z problemami. W naszej ofercie posiadamy najwyższej jakości produkty szwajcarskiej firmy AGU BABY, które pełnymi garściami czerpią z najnowszych osiągnięć nauki i medycyny. Nie należą one do najtańszych gadżetów ale stanowią najlepsze rozwiązanie, jeśli dysponujemy nieco większym budżetem.

Jak widać wybór prezentu na pępkowe nie jest taki prosty, jak mogłoby się to wydawać. Mamy nadzieję, że powyższym artykułem udało nam się nieco przybliżyć złożone z tego problemu i pomóc w wyborze odpowiedniego prezentu. Pamiętajmy, że w przypadku prezentu na pępkowe nie liczy się jego cena, ale przydatność. Przed podjęciem decyzji zakupowej warto dowiedzieć się, w Jakie produkty rodzice już się wyposażyli, aby się nie zdublować oraz by móc uzupełnić wyposażenie o przydatne elementy. Rodzice mają już zestaw buteleczek i smoczków do karmienia? Inteligentny czajnik pozwalający wyparzyć te rzeczy oraz podgrzać kaszkę do idealnej temperatury będzie doskonałym dopełnieniem Na pępkowe zapraszani są zazwyczaj członkowie rodziny, oraz bliscy znajomi, więc można założyć, że dobrze znamy zwyczaje i nawyki młodych rodziców.

Jeśli na przykład wiemy, że najbardziej obawiają się zdrowie niemowlaka, najlepszym wyborem może okazać się monitor oddechu lub temperatury. Pamiętajmy, że najbardziej liczy się to, aby prezent był praktyczny, ułatwia codzienne obowiązki związane z opieką nad maluszkiem oraz pokazywał, że znamy naszych przyjaciół i wiemy, czego mogą potrzebować najbardziej w związku z ich stylem życia, przekonaniami i obawami wobec tego niesamowitego rozdziału w życiu każdego człowieka.

Podziel się tym postem

Produkty powiązane

MAM BABY

ABABY Lampa SŁOŃCE z naturalnym światłem

487,80 zł

nteligentna Lampa AGU BABY z naturalnym światłem regulowanym smartfonem Uniwersalna i łatwa w montażu inteligentna lampa emitująca równomierne i miękkie światło w zakresie 2200-6500 K, 15000 lx, >85 Ra idealne dla Twojej pociechy

(0/5)
  • Wyprzedaż!
ECO RASCALS

ECORASCALS Miseczka bambusowa niebieska Sowa

89,42 zł

ECO RASCALS Talerzyk Sowa z niebieską przyssawką oferuje nieocenioną pomoc w karmieniu niemowląt i małych dzieci od 6 m. Bambus uprawiany bez używania pestycydów, bezpieczny i trwały.Dwudzielna przestrzeń idealna do rozszerzania diety maluszka metodą BLW.

(0/5)
  • Wyprzedaż!
ARDO Medical

Kompres hydrożelowy na piersi

130,07 zł

Stworzony razem z konsultantkami ds. laktacji kompres to anatomiczny okład na piersi, który pomaga w leczeniu obrzęku, wrażliwych piersi i zapaleniu – wszystkie powody, dla których wiele mam przestaje karmić naturalnie lub odciągać pokarm.

(0/5)
  • Wyprzedaż!
NANNY

NANNY Medyczny monitor oddechu dla dzieci BM-02 + webinar

462,04 zł

NANNY BM-02 to medyczny monitor oddechu pozwalający Ci pozbyć się stresu związanego z nieregularnym odZdechem dziecka oraz w przypadku obawy o zespół nagłej śmierci łóżeczkowej. Jest to monitor o największej powierzchni sensorycznej, dostępny na rynku.

(0/5)
  • Wyprzedaż!
MAM BABY

Termometr bezdotykowy 8 BABY

148,14 zł

AGU BABY Termometr bezdotykowy AGU NC8 Giraffe Cyfrowy termometr bezdotykowy AGU NC8 Giraffe szwajcarskiej marki AGU BABY dzięki precyzji oraz szerokiemu zakresowi temperaturowemu umożliwia mierzenie min.: • temperatury ciała

(0/5)
  • Wyprzedaż!