Prezent na Dzień Babci i Dziadka

Wszyscy wiemy, że nie ma nic cenniejszego nad zdrowie. Już Adam Mickiewicz pisał, że doceniamy je dopiero po stracie. Najmocniej dotrze to do każdego z nas za jakiś czas, dlatego, oprócz dbania o siebie, powinniśmy zadbać o tych, którzy kiedyś pomagali nam poznawać świat, a dziś sami potrzebują wsparcia. Dzień babci i Dzidka to idealna okazja na prezent, który z pewnością uczyni życie seniora bardziej komfortowym.

Prezent na Dzień Babci i Dziadka to nie tylko dowód, że znasz się na obsłudze kalendarza, to przede wszystkim okazja do okazania, że zależy Ci na ich zdrowiu. Chcesz, żeby byli przy Tobie jak najdłużej. W erze wszędobylskiego smogu i innych zanieczyszczeń cywilizacyjnych choroby dróg oddechowych dotykają zauważalną część seniorów. Aby skutecznie sobie z nimi radzić, potrzebny jest nie tylko dobry lek, ale też odpowiedni sposób jego podania. Wspomniana firma AGU posiada w swojej ofercie nowoczesne inhalatory z nebulizatorem, o szerokim wachlarzu funkcji, w zależności od modelu. Kolosalną poprawę wygody, w porównaniu do tradycyjnych inhalatorów, zapewniają takie funkcje jak: cicha praca, precyzyjna dawka, niska waga, brak konieczności przytrzymywania ręką urządzenia do twarzy oraz funkcje SMART dostępne z poziomu aplikacji. Pełną listę produktów można znaleźć klikając tutaj, lub klikając w produkty poniżej:

Kiedy z naszym organizmem dzieje się coś nie tak, ten zawsze daje nam o tym znać. Jednym z takich sygnałów, zaraz obok wysypki, bólu czy stanu zapalnego, jest gorączka. Dzięki precyzyjnemu pomiarowi temperatury można szybko zauważyć pierwsze symptomy choroby i odpowiednio wcześniej na nie zareagować. Każdy lekarz potwierdzi, że im wcześniejsza diagnoza, tym lepiej dla chorego. Do lamusa odeszły już klasyczne rtęciowe termometry, które wszyscy znamy z dzieciństwa. Były znacznie bardziej toksyczne niż ich alkoholowy zamiennik, lecz ten z kolei nie jest tak precyzyjny.

Tutaj z pomocą przyjść może tylko najnowsza technologia i pomiar za pomocą super czułych czujników podczerwieni. My polecamy sprzęt wspomnianej firmy AGU, która w swojej ofercie posiada sprzęt dedykowany młodym rodzicom, lecz doskonale sprawdzający się w przypadku dorosłych. Dotykowy, bezdotykowy, wersja podstawowa, rozbudowana, a nawet taka, która łączy się z aplikacją i automatycznie wysyła powiadomienia do lekarza czy kogoś z bliskich. Prawda, że strzał w dziesiątkę? Wspomniane produkty można zobaczyć, klikając tutaj, lub na obrazek poniżej:

Myśląc o tym, co wybrać na prezent dla babci i dziadka warto zacząć od przemyślenia, co tak naprawdę o nich wiemy, z jakimi problemami borykają się na co dzień? Gdy już sobie na to pytanie odpowiemy, warto zadać kolejne: "Co może im w tym pomóc?". Na końcu przyjrzyjmy się wynikom od strony zasięgu finansowego i proszę: oto przepis na praktyczny i zarazem osobisty prezent dla kogoś bliskiego. Prezent, który wcale nie musi być drogi. W obdarowywaniu ważne jest coś zupełnie innego - sygnał że interesujesz się drugą osobą i wiesz, czego może potrzebować. Może przedstawmy to na przykładzie.

W pewnym wieku ciało każdego, kto czyta ten artykuł, zacznie powoli płatać figle. Kiedyś znacznie łatwiej będzie nam niechcący strącić szklankę, a o szybkiej reakcji z biegnięciem po ręcznik papierowy też nie będzie już mowy. W takim przypadku doskonałym upominkiem może być bambusowy kubek firmy EcoRascals. Jest przyjemny w dotyku, pojemny, w 100% ekologiczny a przede wszystkim zabezpiecza zawartość przed wylaniem się w przypadku przewrócenia naczynia. Słomka i kubek wykonane są z bambusa uprawianego bez użycia pestycydów, a silikonowa nakładka z polimeru wykonanego w 100% z naturalnych składników i poddającego się pełnemu recyklingowi. Pełną gamę naturalnych i ekologicznych produktów Eco Rascals można znaleźć klikając tutaj, lub w obrazek poniżej:

\

Wybór prezentu nie zawsze jest tak prostą sprawą, na jaką wygląda. Jeśli będziemy pamiętać o tych kilku ważnych aspektach, nasz podarunek z pewnością zostanie przyjęty ciepło i serdecznie. Dodatkowo należy pamiętać, że osoby starsze przykładają do zdrowia znacznie większą wagę, niż my, a praktyczny prezent poprawiający jakość ich codziennych zmagań z chorobami zawsze będzie świetnym wyborem. Dzień Babci i Dziadka do doskonała okazja, żeby okazać wdzięczność za wszystkie momenty życia, które nam poświęcili.

Podziel się tym postem

Produkty powiązane

ECO RASCALS

ECORASCALS Kubek bambusowy 240 ml z rurką

56,90 zł

Kubek bambusowy o pojemności 240 ml z silikonową nakładka do picia od 12 m. Jest świetnym drugim kubkiem dla dzieci, przedszkolaków uczących się picia z kubka. • Jest wykonany z bambusa, który jest materiałem naturalnym, ekologicznym i biodegradowalnym.

(0/5)
  • Wyprzedaż!
MAM BABY

Termometr bezdotykowy 8 BABY

148,14 zł

AGU BABY Termometr bezdotykowy AGU NC8 Giraffe Cyfrowy termometr bezdotykowy AGU NC8 Giraffe szwajcarskiej marki AGU BABY dzięki precyzji oraz szerokiemu zakresowi temperaturowemu umożliwia mierzenie min.: • temperatury ciała

(0/5)
  • Wyprzedaż!