Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Poniedziałek-Piątek 8.00 - 16.00 Kontakt: 502787505 [email protected]
Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

odstapienie

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Klient ma prawo odstąpić od Umowy Sprzedaży bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów w terminie 30 dni. Bieg terminu do odstąpienia Umowy Sprzedaży rozpoczyna się od objęcia rzeczy w posiadanie przez Klienta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik.


Klient może odstąpić od Umowy Sprzedaży, składając Usługodawcy oświadczenie o odstąpieniu od umowy drogą elektroniczną na adres [email protected].pl lub wysyłając pocztą na adres: IAMED, ul. Śliwkowa 30, 55-080 Smolec

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy dostępny poniżej.


Usługodawca niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od umowy, zwróci Klientowi wszystkie dokonane przez niego płatności w tym koszty dostarczenia rzeczy.


Usługodawca dokona zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Klient, chyba że Klient zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.


Jeżeli Klient wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia przez Usługodawcę, Usługodawca nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.


Klient ma obowiązek zwrócić Towar Usługodawcy lub przekazać go osobie upoważnionej przez Usługodawcę do odbioru niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy Sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem.


Klient ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu Towaru, chyba że Usługodawca zgodził się je ponieść lub nie poinformował Klienta o konieczności poniesienia tych kosztów.


Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru podczas transportu i zwrotu. Odstąpieniu podlegają tylko towary nieużywane i nie uszkodzone zgodne z specyfikacją zakupu. Będące w oryginalnych kartonach bez śladów użytkowania w stanie nienaruszonym.


 

WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Formularz ten należy wypełnić i odesłać wraz z dowodem zakupu tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy.
Aby go pobrać należy nacisnąć prawy klawisz myszy, a następnie wybrać opcję 'Zapisz jako' i wydrukować zapisany plik.

 

 

Adresat: IAMED, ul. Śliwkowa 30, 55-080 Smolec, [email protected]  

 

Ja/My niniejszym informuję/informujemy o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następującego towaru:

 

...........................................................................................................................................................................................................

 

Data zawarcia umowy ..................................................................

 

Imię i nazwisko konsumenta(-ów) ...............................................................................................

 

Adres konsumenta(-ów) ........................................................................................

 

Nr konta do przelewu ............................................................................................

 

Podpis konsumenta(-ów) ..................................................................................... (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)

 

Data ........................................................................

Witryna stworzona na platformie