Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Poniedziałek-Piątek 8.00 - 16.00 Kontakt: 502787505 [email protected]
Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Produkty marki ECORASCALAS stworzyły dwie niesamowite mamy. Kristina i Celeidh, dwie brytyjskie mamy emigrantki mieszkające w Abu Zabi, których wspólne pragnienie, aby większość jedzenia, które z miłością przygotowujemy dla naszych dzieci, spadła z podłogi, doprowadziło je do zaprojektowania stylowej oferty dziecięcej zastawy stołowej. Nasze produkty zostały zaprojektowane z myślą o zdrowiu Twojej rodziny oraz poszanowania środowiska naturalnego w którym żyjemy i pozostawimy naszym dzieciom .

Dzieląc głęboką pasję zmniejszania zużycia plastiku, wiedzieliśmy, że musimy opracować produkt bez plastiku, zrównoważony i biodegradowalny. Właśnie dlatego wybraliśmy bambus. Trawa bambusowa dojrzewa w ciągu pięciu lat, znacznie szybciej niż jakikolwiek produkt z drewna. Jest uprawiany i zbierany bez użycia pestycydów. Organiczny bambus jest ekologiczny, biodegradowalny, odporny na ciepło, plamy, zapachy i wodę, a co najważniejsze, jest nietoksyczny.

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy przedstawić Państwu naszą linię naturalnych, wolnych od plastiku, nietoksycznych, stylowych i zrównoważonych produktów stołowych dla Twojej rodziny. Zanurz się i zobacz, co mamy do zaoferowania. Uwielbiamy otrzymywać opinie i sugestie, więc wyślij nam wiadomość, jeśli masz coś do powiedzenia na [email protected]

Nasz a misja

Etyczny luksus dla łotrów nowej generacji.

Jesteśmy zaangażowani w wprowadzanie innowacji i produkcję ekologicznych produktów dla dzieci.

Chcemy ułatwić życie rodzicom i opiekunom.

Dokładamy wszelkich starań, aby styl był zrównoważony.

Naszym celem jest budowanie biznesu, który pozytywnie przyczynia się do lokalnych społeczności, zarówno społecznych, jak i środowiskowych.

Chcemy jak najlepiej dla naszych dzieci i dla Ciebie.

NANNY – to marka należąca do grupy JABLOTRON, kierująca się w swoich działaniach tworzenie prostych i zrozumiałych produktów przy użyciu najlepszych technologii. Tworzy złożone produkty, które są zaskakująco łatwe w użyciu i nowoczesne, poparte wieloma certyfikatam medycznymi. Wszystkie produkty produkuje w Europie. Produkty tej marki są używane w wielu europejskich szpitalach.

Monitory Nanny są bardzo popularne nie tylko w naszym regionie, ale także poza jego granicami. Chronią dzieci w szpitalach, oddziałach położniczych lub domach wielu rodzin. Świadczą o tym podziękowania płynące od rodziców oraz nagrody zdobyte na całym świecie.

Znany brytyjski magazyn „BABY & Toddler Gear” opublikował test na temat najpopularniejszych urządzeń. W kategorii urządzenia monitorujące oddychanie i odruchy dziecka oraz przeciwdziałające SIDS monitor Nanny otrzymał złoty medal. Zalety tego produktu przewyższały konkurencję pod względem zastosowania oraz prostoty obsługi przy użytkowaniu w domu.

Monitor Oddechu Nanny zdobywa coraz większe rzeszę swoich zwolenników w Kraju i za granicą nawet ta uznana za kolebkę najlepszych technologii. Od ponad 2 lat wielu japońskich szpitali używa tego urządzenia do przewlekłego życia i zdrowia dzieci. Na rodzimym rynku europejskim Niania jest liderem, zespół bardziej cieszy nas naprawdę coraz większą sprzedaż w nowych japońskich miastach. Produkty w pobliżu Osaki.

Wizja firmy zawarta jest w kilku krótki zdaniach:

Każdy udany produkt ma duszę jego twórcy.

Zawsze pamiętamy, że kluczem do zadowolenia jest szczęście.

Uczciwość jest kluczem do satysfakcji

BOCIANEK - to polska marka należąca do rodzinnej firmy Grenevo Polska .

 Markę stworzył w 2015 roku człowiek, który z wyjątkową pasją i troską angażuje się w walkę o prawo wszystkich polskich mam do naturalnego karmienia. Właśnie z tej troski stworzyła się idea produktów serii BOCIANEK aby wspierać wszystkie mamy w ciąży i w jak najdłuższym procesie najlepszego naturalnego karmienia czyli mlekiem mamy.

Marka jest zaangażowana w wiele akcji społecznych promujących naturalne karmienie mlekiem mamy i opiekę nad kobietami w ciąży, uznana przez polskie środowisko parentingowe.

       Skóra, jako największy organ ciała, staje się w centrum uwagi. Ale jak dotąd używa się dodatków do kąpieli bez wystarczającej wiedzy na temat składu, czasu kąpieli i temperatury wody.

     Firma stale się rozwija, potrzebna jest nowa, większa lokalizacja. Li-iL przenosi się na Leipziger Straße w Dreźnie, do dziś siedziba i lokalizacja produkcyjna firmy. Coraz więcej produktów jest opracowywanych, a nawet prezentowanych na arenie międzynarodowej. W 1926 roku firma otrzymała złoty medal miasta Dusseldorf z okazji targów zdrowia, spraw społecznych i ćwiczeń fizycznych.

Dresdner Essence Philosophy: Jakość i odpowiedzialność za ludzi.

     Od ponad 100 lat Li-iL może polegać na skuteczności leczniczej ekstraktów ziołowych w ich dodatkach do kąpieli i rozcieraniu. W duchu jego założyciela, Richarda Carla Pittlika, do dziś są używane tylko wybrane surowce i preferowane są materiały oparte na roślinach. Asortyment produktów podlega ścisłej kontroli jakości i jest stale ulepszany i aktualizowany.


AGU BABY  - Szwajcarska marka innowacyjnych medycznych produktów SMART.

Innowacyjne technologie radykalnie zmieniły opiekę nad dziećmi. AGU oznacza większy komfort dla dziecka, łatwiejsze życie dla rodziców oraz nowe możliwości poprawy i wzbogacenia codziennego życia. Ergonomiczny, praktyczny, intuicyjny w obsłudze i łatwy w pielęgnacji produkt dzięki rozwiązaniom aplikacyjnym upraszcza codzienne rytuały pielęgnacji i opieki zapewniając pełną przyjemność na każdym etapie.

AGU-zaawansowane dorastanie.

Witryna stworzona na platformie