Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Poniedziałek-Piątek 8.00 - 16.00 Kontakt: 502787505 [email protected]
Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

NANNY – to marka należąca do grupy JABLOTRON, kierująca się w swoich działaniach tworzenie prostych i zrozumiałych produktów przy użyciu najlepszych technologii. Tworzy złożone produkty, które są zaskakująco łatwe w użyciu i nowoczesne, poparte wieloma certyfikatam medycznymi. Wszystkie produkty produkuje w Europie. Produkty tej marki są używane w wielu europejskich szpitalach.

Monitory Nanny są bardzo popularne nie tylko w naszym regionie, ale także poza jego granicami. Chroną dzieci w szpitalach, oddziałach położniczych lub domach wielu rodzin. Świadczą o tym podziękowania płynące od rodziców oraz nagrody zdobyte na całym świecie

Znany brytyjski magazyn „BABY & Toddler Gear” opublikował test na temat najpopularniejszych urządzeń. W kategorii urządzenia monitorujące oddychanie i odruchy dziecka oraz przeciwdziałające SIDS monitor Nanny otrzymał złoty medal. Zalety tego produktu przewyższały konkurencję pod względem zastosowania oraz prostoty obsługi przy użytkowaniu w domu.

Monitor Odnych Nanny zdobywa coraz większe rzeszę swoich zwolenników w Kraju i za granicą nawet ta uznana za kolebkę najlepszych technologii. Od ponad 2 lat wielu japońskich szpitali używa tego urządzenia do przewlekłego życia i zdrowia dzieci. Na rodzimym rynku europejskim Niania jest liderem, zespół bardziej cieszy nas naprawdę coraz większą sprzedaż w nowych japońskich miastach. Produkty w pobliżu Osaki.

„Jesteśmy szczególnie dumni, kiedy widzimy nasz produkt w Japońskich szpitalach. Prawdopodobnie jesteśmy jedinnym używanym producentem, który dba o zdrowie Małych Japończyków ”- Pani Milena Busztowa - kierownik produktu w Jablotron Alarms a.s.

Wizja firmy zawarta jest w kilku krótki zdaniach:

Każdy udany produkt ma duszę jego twórcy.

Zawsze pamiętamy, że kluczem do zadowolenia jest szczęście.

Uczciwość jest kluczem do satysfakcji

FRIDA BABY  - Szwecka marka produkująca kultowe produkty do pielęgnacji i higieny maluszków. Wśród produktów aspirator do nosa NOseFrida Baby wielokrotnie doceniony  i wyróżnionych na wielu prestiżowych i specjalistycznych konkursach oraz doceniany przez rodziców. Kolejny produkt bez którego trudno przejść pierwsze miesiące życia  dziecka Windi rozwiązujący problemy kolki i zbierania się gazów.

BOCIANEK - to polska marka należąca do rodzinnej firmy Grenevo Polska .

 Markę stworzył w 2015 roku człowiek, który z wyjątkową pasją i troską angażuje się w walkę o prawo wszystkich polskich mam do naturalnego karmienia. Właśnie z tej troski stworzyła się idea produktów serii BOCIANEK aby wspierać wszystkie mamy w ciąży i w jak najdłuższym procesie najlepszego naturalnego karmienia czyli mlekiem mamy.

Marka jest zaangażowana w wiele akcji społecznych promujących naturalne karmienie mlekiem mamy i opiekę nad kobietami w ciąży, uznana przez polskie środowisko parentingowe.

Medela  - Firma została założona w 1961 roku w Szwajcarii przez Olle Larssona, jej siedziba główna znajduje się w Szwajcarii. Obecnie firma prowadzona jest przez jego syna, Michaela. Firma Medela stała się globalnym graczem w dziedzinie produktów i medycznej technologii próżniowej związanych z karmieniem piersią – a wszystko to dzięki kontynuowaniu badań, innowacyjności oraz ocenie potrzeb klientów. Firma Medela posiada 18 spółek zależnych na terenie Europy, Ameryki Północnej i Azji. Firma Medela prowadzi dystrybucję swoich produktów w ponad 100 krajach w sposób bezpośredni lub za pośrednictwem niezależnych partnerów.

Badania naukowe są dla firmy Medela najważniejsze. Podczas gdy wiele innych firm jedynie używa słowa „badania” w swoich prezentacjach, firma Medela posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu badań podstawowych i eksploracyjnych, które wyróżniają ją na tle konkurencji. „Opieranie się na badaniach” jest jedną z podstawowych wartości firmy od ponad trzydziestu lat i nadal jest centralnym punktem wszystkich jej działań.

Dwie jednostki organizacyjne firmy Medela „Karmienie piersią” oraz „Sprzęt medyczny”, w kwestii badań opierają się na tych samych wartościach i zasadach. Firma inwestuje w podstawowe badania we współpracy z kluczowymi opiniotwórcami, najlepszymi naukowcami, przedstawicielami zawodów medycznych i uniwersytetami.

Skóra, jako największy organ ciała, staje się w centrum uwagi. Ale jak dotąd używa się dodatków do kąpieli bez wystarczającej wiedzy na temat składu, czasu kąpieli i temperatury wody.

Podczas pobytu w spa Richard Carl Pittlik wpadł na genialny pomysł: po raz pierwszy chce produkować skoordynowane medycznie, przetestowane klinicznie i przy użyciu naturalnych substancji czynnych kąpiele lecznicze. W 1910 roku Pittlik założył w Dreźnie firmę Deutsche Arzneimittelwerke Li-iL. Nazwa Li-iL oznacza lit, nośnik olejków eterycznych i IIatum, zasadę działania od zewnątrz do wewnątrz.

Ze swoim personelem naukowym, dr inż. Rose, dr. Bergmann i specjalista ds. Metabolizmu Rutz, Pittlik wykorzystuje skomplikowane eksperymenty w celu poprawy skuteczności kąpieli z lekami. I wreszcie przełom się udaje: „Dr. Kąpiel tlenowa Bergmanna ”, stymulująca krążenie„ kąpiel Tripinat ”i kąpiel ginekologiczna„ Damana ”zostaną udostępnione gabinetowi lekarskiemu. Kolejne kolejne kąpiele to np. opracowany przeciwko reumatyzmowi i chorobom skóry, a także olejkom do pielęgnacji stóp i ciała.

Firma stale się rozwija, potrzebna jest nowa, większa lokalizacja. Li-iL przenosi się na Leipziger Straße w Dreźnie, do dziś siedziba i lokalizacja produkcyjna firmy. Coraz więcej produktów jest opracowywanych, a nawet prezentowanych na arenie międzynarodowej. W 1926 roku firma otrzymała złoty medal miasta Dusseldorf z okazji targów zdrowia, spraw społecznych i ćwiczeń fizycznych.

Dresdner Essence Philosophy

Jakość i odpowiedzialność za ludzi

Od ponad 100 lat Li-iL może polegać na skuteczności leczniczej ekstraktów ziołowych w ich dodatkach do kąpieli i rozcieraniu. W duchu jego założyciela, Richarda Carla Pittlika, do dziś są używane tylko wybrane surowce i preferowane są materiały oparte na roślinach. Asortyment produktów podlega ścisłej kontroli jakości i jest stale ulepszany i aktualizowany.

Witryna stworzona na platformie